קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

תכנון מוצלח של הובלת דירה

מעבר דירה הוא אתגר לכל אדם או משפחה ולכן חשוב שתהיה היערכות נכונה גם של הלקוחות וגם המובילים. בדרך זו אפשר יהיה לבצע הובלת דירה ביעילות ובמהירות ותוך פרק זמן קצר, כל החפצים ירוכזו בדירה החדשה.

ההמלצה היא להזמין את שירותיה של חברת הובלות אמינה, בעלת מוניטין ושהתקבלו עליה המלצות מקרובי משפחה או מחברים שביצעו הובלת דירות בעזרתם, או שיש עליה חוות דעת חיובית ברשת האינטרנט.

היערכות ליום הובלת דירה

קיימות כמה נקודות אקוטיות שיש לשים אליהן לב הקשורות בנושא הובלת דירות, כדי שלא יהיו עיכובים או הפתעות לא נעימות.

חתימת הסכם לגבי מועד העברת הדירה והעלויות הכספיות

תיאום מועד הובלת דירה צריך להיות ברור ומוסכם על ידי שני הצדדים וכך הלקוחות יסיימו לארוז בזמן את כל חפציהם וגם שחברת ההובלה תשלח בשעה הנכונה את הצוות ואת ההמשאית שגודלה מתאים להיקף הארגזים והציוד שאמורים להעמיס עליה לצורך הובלת דירה.

כמו כן מסכמים את העלות הסופית של הובלת דירה, בהתאם לאומדן כמות הציוד ולמרחק הנסיעה. זאת כדי שלא יוצר מצב שביום ההובלה, העובדים יבקשו תוספות עבור פעולות שלא נלקחו בחשבון בעת התחשיב הראשוני.

חברת ההובלות מפרטת את המידע לגבי פוליסת הביטוח שלה שמכסה כל נזק שייגרם בעת הובלת דירות, עקב העובדה שלא קשרו כראוי את הציוד או
כל סיבה אחרת הקשורה להתנהלותם של העובדים.

אופן ההתנהלות לגבי האריזות, טרם העברת הדירה

בנושא אריזת הציוד האישי קיימות שתי אפשרויות:

  • הלקוחות אורזים בעצמם את הפריטים הקיימים בכל מרחב הדירה, באמצעות ארגזים שארגנו בעצמם, או ארגזים שהם קיבלו מחברת ההובלות.
  • העובדים המיומנים של חברת ההובלה מגיעים יום או יומיים לפני מועד הובלות דירה, כשברשותם ארגזים, חומרי אריזה כמו פצפצים, יריעות
    של ניילונים, נייר דבק איכותי ועוד. באמצעותם הם אורזים את כל המוצרים בבית, כמו כלים שבירים מהמטבח, ספרים, צעצועים ובגדים בכל אחד מהחדרים ועוד.

בשתי האופציות רושמים על כל ארגז מהי התכולה שלו ומדביקים מדבקות שיסייעו בעת פריקת הארגזים, כדי להניח כל ארגז בחדר שבו אמורים לפרוק אותו.

הובלת דירות כוללת עיטוף מיוחד של מוצרי חשמל שבירים ועדינים כמו טלוויזיות, תנור אפיה, מכונת כביסה, ריהוט ועוד.

סדר הדברים ביום העברת הדירה

עובדי חברת ההובלות מגיעים בשעה שסוכמה, מעמיסים את כל הארגזים והציוד באופן מסודר, כדי שכל המשלוח יגיע בשלום ליעד. אם קיימת בעייתיות בהעלאת המוצרים לקומה גבוהה, עקב העובדה שהמעלית לא תקינה או שהמדרגות הן צרות, מזמינים מראש או בעת ההעברה מנוף, שיעביר את כל הציוד לקומה הנדרשת. לפעמים משתמשים במנוף גם בעת הוצאת הארגזים מהדירה הנוכחית וזאת על פי הצורך.

אם הלקוח מעוניין בכך, בתום הובלת דירות העובדים פורקים כל אחד מהארגזים בדירה החדשה, מרכיבים ארונות שפורקו בדירה הקודמת, מסדרים את כל הציוד במקומו, כמו לדוגמה את הספרים על המדפים, כלי המטבח בארונות המטבח, כל אחד מפריטי הריהוט במקום המיועד לו וכו’.

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

הובלות עצות
בלוג הובלות

הובלות מחירים ועצות

כשעוברים דירה וצריך לארוז הרבה חפצים, רהיטים ודברים אישיים אחד מהשיקולים החשובים ביותר הוא כמה הכל יעלה לנו. כמה זה ייצא…

קרא עוד »
עוברים דירה
טיפים להובלה

הובלות – ביום המעבר

לאחר שקיבלנו חוזה חתום מחברת ההובלה חשוב להתקשר יום לפני מעבר דירה כדי לוודא את שעת ההגעה של המובילים וכי אין עיכוב ידוע מראש במועד…

קרא עוד »
משלוחים
טיפים להובלה

בחירת חברת משלוחים

הקפידו לבדוק את חברת השליחויות איתה אתם עתידים לעבוד, מהם שנות הניסיון והוותק שצברה, רצוי שהוותק
יכלול מספר…

קרא עוד »
הובלת משרדים
הובלות משרדים

העברת משרדים

כל מי שתר אחר חברות הובלה המתמחות בביצוע הובלת משרדים, יגלה במהרה, את מבחר האפשרויות הגדול המוצע עבורו.
בכדי לנצל את ההיצע…

קרא עוד »
הובלת משטחים
הובלות מיוחדות

הובלות משטחים

חברות רבות, בעיקר במגזר המוסדי, זקוקות לשירותיהם של חברות הובלה לצורך הובלת משטחים וקווי חלוקה. שירותי הובלת משטחים, באים לידי ביטוי…

קרא עוד »
הובלת דירת סטודיו
בלוג הובלות

הובלה קטנה של דירת סטודיו

דירות סטודיו הן בדרך כלל דירות קטנות ולכן אינן מכילות ציוד רב. זו הסיבה שפרק הזמן שנדרש כדי להעביר את מלוא הציוד מהסטודיו הנוכחי לדירת הסטודיו החדשה, הוא קצר יחסית…

קרא עוד »
שלב האריזה
בלוג הובלות

הובלות ארזת לבד

מעבר דירה יכול להיות עסק מסובך, הדורש יכולות ארגון גבוהות, זמן מאמץ וכסף רב. אין זה מקרי כי רבים מאתנו נרתעים…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ