קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

שרותי אריזה

מעבר דירה יכול להיות עסק מסובך, הדורש יכולות ארגון גבוהות, זמן מאמץ וכסף רב.

אין זה מקרי כי רבים מאתנו נרתעים ממעברי דירה ומשתדלים לדחות אותם ככל שניתן, לעיתים על חשבון הנוחות, במשך תקופה ממושכת. אפילו ביצוע הובלות והעברת דירה בכוחות עצמנו יתגלו כעסק יקר.

אם נתמחר גם את הפסד ימי העבודה, אריזות, הובלות, דלק ועוד. להלן כמה טיפים לאלו מבינינו שמעדיפים לבצע הובלות בעצמם.

ראשית עלינו לארוז את חפצינו. שירותי הובלות רבים מספקים קרטונים לאריזה, או שירות הכולל אריזת תכולת הדירה (בתשלום כמובן). במידה ובחרנו שלא להיעזר בשירותי הובלות לצורך האריזה, חשוב שנשיג כמה שיותר קרטונים בגדלים שונים, לצורך אריזת כל תכולת הבית. את החפצים השבירים מומלץ לארוז כשהם עטופים בניירות רבים או בניילון בועות ("פצפץ") שיאפשרו בלימת זעזועים מסוימת. נציין על גבי כל קרטון את תכולתו ובמידה ותכולתו שבירה, נציין זאת בכמה מקומות בולטים. נשתדל להימנע מלארוז בקרטון אחד תכולה המכילה חפצים מחדרים שונים, על מנת שלא להקשות על סידור הבית בסוף התהליך.
אריזה לקראת הובלה

טיפים קטנים הנוגעים לאריזה

במידה וניתן, נפרק את רוב הרהיטים, על מנת לאפשר העברה מהירה ויעילה יותר.

את פינותיהם ומשטחיהם של הרהיטים נעטוף בקרטונים על מנת למנוע פגיעות, שבירות, או שריטות, כפי שעלול לקרות במסגרת הובלות ברגעים של חוסר זהירות. במידה והעדפנו לבצע את המעבר בעצמנו, באמצעות עגלה או רכב המצוי ברשותנו, רצוי כי נמנע מאריזה של ארגזי קרטון כבדים, או גדולים מדי, שיקשו על הרמתם, על שדה הראיה בנשיאתם ועל העברתם בפתחי הדלתות.

כך נקל על עצמנו את ההעמסה אל הרכב, או העגלה, בהם נעזר לצורך הובלות הציוד והרהיטים.

כאשר מביטים בסבלים אשר מבצעים במשך ביצוע הובלות דירה, ההעמסה נראית קלה ופשוטה.

אך במידה ואנו מתכוונים לעשותה בעצמנו, חשוב שנקפיד על מספר דגשים במהלך ההעמסה:

ראשית, את ההעמסה יש לבצע תוך ניצול חלל ההעמסה באופן מקסימאלי.

עלינו לצמצם את החלל בין הרהיטים והקופסאות ככל האפשר, על מנת שלא לאפשר לחפצים לזוז ולהינזק במסגרת הובלות, הכוללות טלטולים שונים.

כמו כן, חפצים שבירים וחפצי ערך, מוטב כי נעמיס בנפרד משאר החפצים.

לסיום, נוודא קשירה הדוקה לחפצים, על מנת למנוע תזוזת החפצים, או נפילתם, במהלך הנסיעה, קצרה ככל שתהיה. מומלץ להקפיד על נהיגה זהירה שבעתיים במהלך הובלות, קצרות כארוכות, תוך ערנות לגבי מצבו של המטען.

תהליך הפריקה הינו פשוט יותר, אך גם במהלכו מומלץ לעבוד ללא חפזון. במידה וביצענו את האריזה ואת ההעמסה בצורה טובה, שלב זה צפוי לעבור ללא קשיים מיוחדים, פרט לגילויי עייפות שעלולים לצוץ מפעם לפעם.
לאורך כל התהליך חשוב שנקפיד על משנה זהירות, שכן עוגמת הנפש העלולה להיגרם כתוצאה מנזקים לחפצים יקרים, לעולם לא תשתווה לזמן שנחסך. 

קבל הצעת מחיר לאריזה והובלה

שינוי גודל גופנים
Open chat
צריך הובלה?
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות, לאן ההובלה?