קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

שילוח אווירי

שילוח אווירי, נשמע לכאורה הליך מאיים, אך הבחירה בחברה נכונה ואמינה אשר מבצעת שילוח בינלאומי הופכת את האיום להליך פשוט, יעיל ומהיר.השילוח האווירי במדינת ישראל השתכלל להפליא ברבות השנים בכל הקשור לדרכים, תכנון זמנים, כמויות ועוד.

אם גם אתם החלטתם לבצע מעבר אל ארץ השוכנת מעבר לים, כדאי שתתקשרו להיוועץ עם חברה אשר מבצעת שילוח אווירי.

יועץ מטעם חברת שילוח בינלאומי, יעניק לכם הסבר מקיף על התהליך שהינכם עתידים לעבור ללא כל תמורה כספית.

היועץ יספק לכם מידע אינפורמטיבי כיצד מתבצע שילוח אווירי, יסביר מהם ההליכים הבירוקרטים שעליכם לעבור מול רשויות המכס, כיצד משחררים מהמכס את התכולה וכל הקשור להובלה עצמה.

איך מתנהל שילוח אווירי?

בו ברגע שיש בידכם תאריך יעד מוגדר בו תתבצע הטיסה, עליכם להתקשר לחברת שילוח בינלאומית המבצעת שילוח אווירי בכדי שחפציכם ימתינו לכם שם כשתגיעו.

עליכם לקחת בחשבון כי חלק מהחפצים אשר שלחתם יתעכבו מעט בהמתנות פרוצדוראליות ומשך זמן מה תהיו בלי חפצים מסוימים.

לשם כך עליכם לערוך רשימה, בה תכתבו לפניכם את פריטי הציוד החשובים לכם ביותר ומנגד את הציוד שיש באפשרותכם להסתדר בלעדיו לתקופה קצרה.

שבוע לפני

כשבוע לפני הטיסה תתחילו את כל הסידורים הקשורים בשילוח האווירי. החברה בה בחרתם תיתן לכם מספר ארגזים מרופדים היטב, בהתאם לכמות שתזדקקו לה, בארגזים אלו תניחו את החפצים שישלחו דרך שילוח אווירי.

אם קיימים פריטים או ארגזים שברצונכם להעלות למטוס, עליכם לעדכן את הגורם שמטפל בכם מטעם חברת שילוח והוא יעדכן אתכם בעלות שתאלצו לשאת עבורם במס ובמכס.

בזמן שאתם אורזים את החפצים שימו לב לאלו שיקרים ללבכם, או לחילופין בעלי ערך כספי יקר והשתדלו לקחת אותם איתכם בכדי להימנע מנזק אפשרי בזמן שילוח אווירי.

שאר התכולה הארוזה שתשלחו עם החברה, תהיה תחת הכיסוי הביטוחי שלו דאגה חברת שילוח אווירי מבעוד מועד.

הציוד אותו שלחתם ירשם בטופס הפוליסה ועד ערב הטיסה אתם רשאי להוסיף לרשימה פריטי ציוד.

יום השילוח

ביום בו יערך השילוח אווירי יגיע אל ביתכם נציג אשר יאסוף את כל התכולה שארזתם ויכניס אותה אל ארגזים ומיד אחר כך אל תוך המכולה אשר גודלה נע בין 20 ל- 40 קוב, ביחס ישיר לנפח התכולה האישית שארזתם.

המשאית תעביר את הציוד כולו הישר אל מחסני החברה אשר ברובם ממוקמים בנמל ובמידה ויוצאת הפלגה באותו היום, יועבר הציוד אל המכולה של אוניית המשא אשר תפליג אל היעד המבוקש.

השלב האחרון

השלב האחרון הוא המכס בארץ אליה אתם עוברים. שם ימתין עמיל מכס אשר עובד מטעם חברת שילוח אווירי בה הזמנתם את ההעברה והוא זה אשר יבצע את הליך שחרור התכולה שלכם.

הציוד ישלח הישר אל ביתכם החדש ובמידה ואתם נוחתים לאחר שחרור התכולה, ישמר הציוד במחסני החברה ויועבר אליכם בו ברגע שתנחתו.

לקבלת הצעות מחיר נוספות מלא את טופס המכרז בדף הבית

מאמרים נוספים בנושא הובלות

טיפים

פתרון בעיות בהובלה

פתרון בעיות בהובלה, שאלות ותשובות במקרים רבים אנו שומעים על לא מעט מצבים בהם חברות הובלה התרשלו בעבודתם וגרמו נזק כספי לציוד ולתכולה, פעמים רבות

קרא עוד »
טיפים

שילוח הובלות

שילוח הובלות להבדיל משנים קודמות, כיום ניתן להעביר ציוד למדינות מעבר לים ללא כל בעיה על ידי שילוח הובלות אווירי, ימי ואף דרך היבשה. לכל

קרא עוד »
טיפים

ביטוח הובלה

ביטוח הובלה   בשעה טובה אתם עוברים דירה, אבל ההתרגשות של המעבר מופרת על ידי כל ההכנות המתישות הקודמות למעבר עצמו וכוללות את האריזה, העתקת כבלים

קרא עוד »
שינוי גודל גופנים
Open chat
צריך הובלה?
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות, לאן ההובלה?