קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

עסקת הובלה כולל הכול

לעבוד דירה זו בדרך כלל שמחה גדולה, אך הלקוחות די נרתעים מהיום המורכב הזה ולכן בשנים האחרונות המגמה של חברת ההובלה היא לעשות כל שניתן כדי להקל הדיירים.

חבילת הובלה כולל הכול

המעטפת שמעניקה חברת הובלה כולל כמה נושאים מהותיים, הובלה של הדירה מנקודה לנקודה, שימוש בשרותי מנוף במידת הצורך ושירותי אריזה בדירה הישנה ופריקה בדירה החדשה.

הקשר בין הלקוח לחברת ההובלה מתחיל במפגש כמה ימים לפני ההובלה המתוכננת, נציג חברת ההובלה מגיע לבית הלקוח לבצע אומדן של נפח הפריטים המיועדים להובלה כדי להציע את העלויות עבור ההובלה.

בנוסף לכך הוא מציע שירותי אריזה שכוללים איסוף של כל הפריטים בכל אחד מהחדרים ואריזתם בארגזים מתאימים, צעצועים, ספרים, בגדים וכל ציוד נוסף שקיים בהם. כמו כן ריקון של כל ארונות המטבח, עטיפה נפרדת של כל אחד מכלי האוכל, הנחת כל הכלים השבירים בארגזי עץ מיוחדים כדי למנוע נזק או שבר.

אופציה נוספת, היא תיאום של מנוף, נחיצותו תלויה בכמות התכולה ובנוחות ההובלה מהמשאית לדירה. אם אין מעלית או שיש מעלית צרה מאד בדירה שמפנים או בדירה שאליה עוברים, או שחדר המדרגות הוא צר מאד ומדובר בקומה גבוהה, ממליץ נציג ההובלה לצרף ליום ההובלה מנוף. זו יכולה להיות אופציה רק להורדת הציוד, רק להרמת הציוד או בשתי הקטגוריות וזאת לשיקולו של הלקוח.

לאחר הגשת הצעת המחיר, אם הצעת המחיר מקובלת על הלקוח, הם מתאמים את מועד האריזה אם הלקוח מעוניין בכך ואת מועד ההובלה בפועל.

יום ההובלה

אם הלקוח ביקש שירותי אריזה, הם מתבצעים יום קודם לכן ולכן כשהמשאית מגיעה כל הארגזים מוכנים להעמסה.

המובילים מטפלים במוצרי החשמל ובמוצרי האלקטרוניקה העדינים כמו טלוויזיות ומחשבים, עוטפים ביריעות ניילון מיוחדות נצמדות וניילון עם בועות, כדי לאטום אותם היטב מכל הכיוונים.

העובדים משתדלים לבצע את ההעמסה תוך פרק זמן קצר ויוצאים לכיוון הדירה החדשה. במיקום זה מעבירים את כל הציוד לדירה החדשה באמצעות מנוף או בהובלה ידנית.

אם הלקוח הזמין גם שירותי פריקת סחורה, פורקים את המוצרים השונים מהארגזים ומסדרים כל אחד מהם במקום המיועד לו במטבח, בחדרים ובחדרי הרחצה.

 

אם גם אתה מעוניין שיום ההובלה יהיה יום קליל ותוך כמה שעות כל הארגזים יהיו בבית החדש, דבר אתנו ונשמח לבצע עבורך את המשימה. 

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

יום ההובלה, לא נגמר
טיפים להובלה

סידורים למעבר דירה

חודשיים עברו מאז עברתי לדירה חדשה. חודשיים תמימים ורשימת המטלות עדיין לא הסתיימה. גופי התאורה עוד לא נתלו, המדפים עוד לא נצבעו..

קרא עוד »
משלוח בינלאומי
הובלות מיוחדות

שילוח אווירי

שילוח אווירי, נשמע לכאורה הליך מאיים, אך הבחירה בחברה נכונה ואמינה אשר מבצעת שילוח בינלאומי הופכת את האיום להליך פשוט…

קרא עוד »
טיפים להובלה

הובלה רילוקיישין

הובלה – רילוקיישין מעבר לחו”ל מצריך הכנה מוקדמת ובדיקה מראש של החברות השונות. בניגוד להובלה יבשתית, כאשר מדובר על תהליך של רילוקיישן לחו”ל עלויות המעבר

קרא עוד »
הובלה בטוחה
ללא קטגוריה

הובלה אחראית של בית פרטי

בתים פרטיים כמו וילות או קוטג’ים הם במקרים רבים גדולים הרבה יותר מאשר דירות נורמטיביות ולכן יש היערכות מיוחדת לקראת השינוי של מקום המגורים…

קרא עוד »
הובלה
בלוג הובלות

עסקת הובלה כולל הכול

לעבוד דירה זו בדרך כלל שמחה גדולה, אך הלקוחות די נרתעים מהיום המורכב הזה ולכן בשנים האחרונות המגמה של חברת ההובלה היא לעשות…

קרא עוד »
ארגזים להובלה
בלוג הובלות

השכרת ארגזים להובלה

בכל הובלת דירה אנו נדרשים לארוז את הציוד והתכולה בארגזים אשר לרוב מסופקים לנו על ידי חברת הובלה ובמקרים מסויימים גם עולים לנו כסף…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ