קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלת דירה בעזרת צוותים מקצועיים

העברת דירה היא לא תהליך קל מבחינה נפשית.

החלל שאליו התרגלתם הולך להשתנות והזמן שנדרש מכם על מנת לארוז את הדברים לקראת העברת הדירה למיקום חדש יכול להיות מורט עצבים.
אלו חלק מהסיבות שאנשים רבים נעזרים בשירותיהם של חברות אשר מספקות שירות של סידור וארגון הבית או המשרד ושירותים של אריזה ופריקה בעת מעבר דירה.

חברות אלו מודעות לכך שישנם אנשים אשר אינם יכולים לפנות מזמנם על מנת לארוז ולפרוק את החפצים בעת מעבר דירה מסיבות שונות ומגוונות, לדוגמא:

העברת הדירה חלה באמצע השבוע והדיירים אינם יכולים לוותר על יום עבודה.

הזמן שנותר לאנשים אלו אחרי יום העבודה העמוס אינו מספיק על מנת לארוז את הדירה בצורה מסודרת ולכן הרעיון הכי טוב הוא להזמין צוות מקצועי שיעזור להם בזמן הקצר שנותר וידריך אותם בצורה היעילה ביותר, כיצד לארגן את הדברים.

קיימת גם אפשרות שהצוותים יעזרו לאותם אנשים לפרוק את הארגזים ולסדר אותם בדירה החדשה.

היתרון כאן הוא שהצוותים המקצועיים יכולים לחסוך לכם בזבוז זמן וכסף.

כבר אין צורך להזמין בייביסיטר שתשמור על הילדים במשך כל אותן שעות בהן אתם אורזים לקראת העברת הדירה ואין צורך לקחת ימי חופש מהעבודה.

למי מיועד השרות

אנשים עובדים- פתרון זה אידיאלי לאנשים אשר עובדים רוב היום ואינם יכולים לקחת חופש מהעבודה על מנת להתחיל לארוז ולפרוק את הארגזים בעת מעבר דירה.

אנשים בעלי מוגבלות פיזית- מעבר דירה הוא דבר לא קל. הוא דורש הרבה התרוצצויות בדירה, נשיאת חפצים ועוד ולכן עזרה של חברה אשר עוסקת בפריקה ואריזה של החפצים יכולה להוות פתרון לאנשים בעלי מוגבלויות פיזיות.

אנשים עם ילדים קטנים- ילדים קטנים מהווים משרה מלאה ולכן אריזה של חפציכם לקראת מעבר דירה ופירוק החפצים לאחר מעבר דירה יכול להסתמן כבעיה.

כל אחד שרוצה להקל על המעבר ופשוט לדלג על כל הקטע המעיק של האריזה והפריקה, אם במשרדים השרות ברור מאליו, אז למה לא בדירות?

היתרונות הגדולים

שקט נפשי

חסכון בזמן.

להכנס עם המפתחות לדירה החדשה בלי כל הבאלגן של האריזה, פריקה, הובלה

בעזרת צוות מקצועי תוכלו גם להיות עם הילדים וגם לפקח על כל תהליך האריזה והפירוק של החפצים שלכם.

העברת דירה- כסף שווה נוחות

אנשים רבים חושבים על ההוצאה הכספית של מעבר דירה ומחשבים את צעדיהם בקפידה.

דבר שחשוב לזכור בעת קבלת החלטות באשר לסכום הכסף אותו תוציאו בעת בחירת חברת הובלה וחברת אריזת חפצים הוא שהעברת דירה דורשת מיומנות.

כיוון שרוב האנשים אינם עוברים דירה בתדירות כזו שבה הם יכולים להתמקצע בתהליך זה של העברה, משתלם להשתמש בשירותיהם של אנשים מקצועיים שיעזרו לכם להפוך את התהליך של המעבר לקל יותר.

אמנם ישנו סיכוי שהדבר ידרוש הוצאה כספית מעבר לזו שחישבתם, אך קחו בחשבון שהחברה שתבצע בשבילכם את האריזה תהפוך את תהליך מעבר הדירה ליעיל, בטוח והחשוב ביותר: למהיר יותר.

במקום שתעבדו מספר ימים בצורה לא יעילה, אנשי המקצוע יבצעו בשבילכם את אותם הדברים בצורה היעילה ביותר ותוך מספר שעות.

לקבלת הצעות מחיר נוספות מלא את טופס המכרז בדף הבית

מאמרים נוספים בנושא הובלות

טיפים

אחסון – שאלות נפוצות

אחסון – שאלות נפוצות בבואנו לבצע אחסון דירה, צצות שאלות כאלו או אחרות אשר לא תמיד אנו מוצאים את התשובה המדויקת ולעיתים אנו מעלים השערות

קרא עוד »
טיפים

שילוח אווירי

שילוח אווירי שילוח אווירי, נשמע לכאורה הליך מאיים, אך הבחירה בחברה נכונה ואמינה אשר מבצעת שילוח בינלאומי הופכת את האיום להליך פשוט, יעיל ומהיר.השילוח האווירי

קרא עוד »
טיפים

הובלות – עסקה טובה

הובלות – עסקה טובה העברת דירה היא תהליך מרגש, תוצאה של החלטות קשות ואמיצות, המכיל בתוכו אתגרים חדשים רבים. שאלה נפוצה בקרב משפחות העומדות בפני

קרא עוד »
שינוי גודל גופנים
Open chat
צריך הובלה?
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות, לאן ההובלה?