קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

מוביל או חברת הובלות

תועלת המחיר מול מה שנחוץ ודרוש לנו באמת

הדבר הראשון שצץ בראש הוא הרעיון שפניה למוביל פרטי או למובילים תעלה לנו פחות מאשר פנייה לחברה גדולה. כנראה שהדבר נכון. אולם, עדיין ישנם דברים שככל הנראה רק חברת הובלות תוכל לספק לנו לעומת מה שיוכל לספק לנו מוביל פרטי.

השאלה היא מהו הדרוש לנו. כמות הדברים המועברים היא שיקול מרכזי, גודלם וסיבוכיות ההעברה משפיעים על ההחלטה וכמובן הציוד שיש למוביל פרטי לעומת הציוד שיש לחברת הובלות. כמו גם כמובן, כמות סבלים רבה יותר ומגוונת ומכך ההבטחה ש- מעבר דירה יתבצע ברצף וללא תקלות במידה ויהיה צורך להזמין במיידית מוביל אחר או סבלים נוספים.

מוטב לקבל שתי הצעות במקביל

ככל שהעברת הדירה נראית כפשוטה יותר הרי שניתן לחשוב גם על כיוון של פניה לשירותי הובלה מטעם מובילים פרטיים. רעיון חכם הוא כמובן לא לסמוך רק על עצמנו, אלא לפנות ראשית כל לקבלת הצעה מטעם חברת הובלות גדולה ובאמצעות כך לקבל את כל ייעוץ הידע הנכון ולהשתמש בו בחוכמה בשלב הבא כדי להחליט על סמכו למי כדאי לפנות סופית. החשוב להבין הוא שקודם כל יש לפנות אל חברת הובלות גדולה שממנה סביר יותר להניח שנזכה לקבל את הידע המקיף ביותר, ושרק לאחר מכן יהיה כדאי לנו לפנות לקבל את חוות דעתו של מוביל קטן יותר וצנוע. הצלבת ידע מסוג זה תאפשר לנו בייחוד לשמוע “כמה מתוך הדברים שמספקת החברה הגדולה” מספק גם המוביל הקטן. זוהי הדרך הנכונה ביותר.

מוביל מקצועי או חברת הובלות? אתם תחליטו…
מוביל מקצועי? חברת הובלות

איך כל אחד מאלו צופה את הקשיים והנחוץ?

כאשר נשאל כל אחד מאלו, תאמר לי בבקשה – היכן לדעתך הקשיים שלך ובמה אתה מתמקד מבחינת חשיבה על בעיות צפויות – הרי שכך נבין מהן הסיבות האמיתיות שבעטיין נצטרך לשקול את אופן ביצוע ההעברה. ייתכן ושני הגורמים יציינו למשל עניין ברור ובולט לגבי הובלה של חפצים מסוימים, יעלו צורך מסוים (כגון שצריך להתגבר על מכשול כפתח צר מדי של דלת) ואנו מיד נבין כי בכך עלינו להתרכז כשיקול מרכזי. כלומר, במילים אחרות, אם ניתן להתגבר על כל הנחוץ באמצעות שירותיהם של מובילים קטנים – מוטב לעשות זאת כדי לחסוך בכסף. עלינו רק להצליב את המידע ולהבין כי הם רואים בדיוק את הדברים שרואות גם החברות הגדולות יותר.

באיזה ציוד לדעת כל אחד מהם יהיה הכי כדאי להשתמש ?

הציוד הדרוש (האם רק משאית או טנדר, מנופים או ציוד כבד נוסף) , כמו גם למשל חישוב גודל המשאית, גובהה ואפשרויות הכנסת תכולות לתוכה ובגדלים שונים – כל אלו מציינים נקודות מחשבה נכונות שלפיהן נקבע סופית לא אחת בשירותיו של מי להשתמש. לכן, יש לשאול מובילים פרטיים האם יש להם גישה אפשרית לשימוש במיתקנים ובציוד מסוג זה (משאיות גדולות יותר, ציוד מינוף וכן הלאה). אם יש להם אפשרות כזו (ואפילו בהשכרה) – הרי שזו סיבה מצוינת להמשיך איתם. כך שבכל עת של התעוררות צורך, הרי שהם יוכלו לספק לנו פיתרון מוצלח. ועל פיתרון זה איננו משלמים דבר מראש- אלא רק אם יתבקש השימוש בציוד מיוחד ובזמן הספציפי.

יכולת האריזה ושיטות אריזה שונות

מבחינת יכולת אריזה הרי שאותם מובילים פרטיים מכירים פחות או יותר את כל הכללים בדיוק כפי שמכירה אותם חברת הובלות גדולה.ייתכן אף שאת כל חומרי האריזה הם משיגים בעצמם ואף יותר בזול או שתוכל לבקש מהם לקנות את כל הנחוץ בנוסף. ייתכן אף והם משתמשים בארגזים קבועים ובתיקי נוחות קבועים ורבים שיש להם באופן קבוע ברכב. בהתאם לכמה שחשוב לך עניין זה תוכל להרהר בדבר.

ניסיון, ידע וסוגי הכיסוי הביטוחי

ניסיונם של מובילים עצמאיים מול ניסיון חברות הובלות יכול להיות קטן יותר או גדול יותר. הדבר תלוי בשביעות רצון הלקוחות ובעוד הרבה פרמטרים שלא ניתן לסכם אותם תוך דקות. מה שכן ברור וידוע היטב לכולם הוא שלמובילים יש בהחלט ניסיון חיים וחוכמה רבה מן “השטח” כמו שקוראים לזה.חברות יקפידו יותר על נהלים קבועים ואילו מובילים פרטיים תמיד יהיו גמישים יותר במובנים רבים.
שוני חשוב נוסף הוא כמובן גם גובה הביטוח הניתן על מלוא הדברים המועברים והיקפו השונה וסוגיו השונים אצל חברות הובלה לעומת הביטוח הניתן מטעם מובילים פרטיים. יש לבדוק זאת ספציפית היות והאפשרויות במקרה זה הינן מגוונות ורבות.

מובילים קטנים הם לא תמיד “קטנים” – לפעמים הם נותנים שרות גדול!

מובילים קטנים הם לא תמיד קטנים ושירותי הובלות קטנות לא בהכרח יהיו הובלות קטנות גם בשירות. לעיתים הם הרבה יותר גדולים במובנים רבים מאשר שירותים של חברות הובלות גדולות וידועות. אתה זה שתקבע זאת לאחר שתבדוק ותתרשם.
חיוך, יחס ושירות – גם הם דברים גדולים. ובייחוד כאשר הגורם נוגע בדברים היקרים לנו ביותר.בגלל כל אלו יש טעם לשקול היטב ולקחת בחשבון את שירותיהם של מובילים פרטייים המתאמצים למענך בחום ובאהבה. מחירם הוא נמוך יותר, זה ברור, אך התמורה המתקבלת משירותיהם עשויה להיות מתאימה ביותר ומועילה לא פחות,
עליך לבדוק זאת בשכל על מנת לקבל את המיטב הרצוי לך בזמן שאתה זקוק לשירותי הובלה.
כמו כן, תמיד תוכל למצוא חברות הובלה או מובילים פרטיים עם המלצות בפורטל הובלות.

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

מבצעים בהובלות
בלוג הובלות

מבצעים בהובלות

כצרכנים ישראלים אנחנו אוהבים לקבל את המחירים הטובים ביותר עבור המוצרים והשירותים שאנו קונים. כמו בכל תחום אחר, גם בשוק של פורטל הובלות…

קרא עוד »
בלוג הובלות

הובלות חשוב לדעת

הסלון שלכם מלא בארגזי קרטון ארוזים ומסומנים. הדברים השבירים נארזו פעמיים עם נייר עיתון ועם נייר בועות. הדירה כולה מקופלת, החדרים ריקים…

קרא עוד »
הכנה להובלת דירה
בלוג הובלות

הכנות למעבר דירה

מעבר דירה יכול להיות נעים ומהיר אך הוא יכול גם להפוך לחוויה קשה ומורטת עצבים. לכן, חייבים להתכונן בצורה הטובה ביותר אם אינכם…

קרא עוד »
ביטוח הובלה
בלוג הובלות

ביטוח הובלות

בשעה טובה אתם עוברים דירה, אבל ההתרגשות של המעבר מופרת על ידי כל ההכנות המתישות הקודמות למעבר עצמו וכוללות את האריזה…

קרא עוד »
מתקני אחסון חפצים
שרותי אחסנה

אחסון – שאלות נפוצות

בבואנו לבצע אחסון דירה, צצות שאלות כאלו או אחרות אשר לא תמיד אנו מוצאים את התשובה המדויקת ולעיתים אנו מעלים השערות מוטעות, לאיזו…

קרא עוד »
הובלות קונטיינרים
הובלות מיוחדות

הובלות קונטיינרים ומכולות

תחום הובלות קונטיינרים ומכולות הוא תחום שתופס תאוצה בשנים האחרונות ומרבים להשתמש בו להובלת מטענים בתוך המדינה, או בין מדינות. הובלת מכולה מתבצעת…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ