קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

מובילים מומלצים

מומלצים בהובלות

ענף ההובלות רווי במספר רב של מובילים אשר מציעים את שירותיהם לקהל האנשים המעוניינים בשירותי הובלות. הבעיה הנוצרת היא כאשר אנו לא יכולים לדעת את מי לבחור מתוך מגוון חברות הובלות הקיימות בשוק, כאשר ההיצע הוא גדול במיוחד וטווח מחירי הובלות בין החברות מגיע לפערים של עד אלפי שקלים על אותה הובלה עם אותה התכולה בדיוק בין החברות.

הבעיה נוצרת כאשר אנו לא יודעים מה ההבדל בין שירותי חברות הובלה שונות, על פניו נראה כי מדובר סה”כ באותה התוצאה, הובלת דירה, הובלת משרד או אפילו שירותי הובלות קטנות אשר בסופו של יום הציוד צריך להגיע ליעדו החדש, לבין מחירון הובלות אשר משתנה בין החברות השונות עבור שירות שצריך להסתיים, על פניו לפחות, בדיוק באותה התוצאה – מעבר למקום חדש עם כל הציוד בריא ושלם כפי שיצא מיעדו. ואולי כאן בדיוק מתחילה הבעיה, כאשר הציוד אמור להגיע כפי שיצא לחברת הובלות שלנו.

חברת הובלות מקצועית תשאיר לכם חיוך על הפנים

פעמים רבות יצא לי בתור מנהל חברת הובלות גדולה, להיתקל בלא מעט מקרים בהם לקוחות היו זקוקים לשירותי הובלה דחופה מהיום למחר, הן בתקופות הקיץ העמוסות והן בימי החורף הפנויים אצל חברות הובלות, מכיוון שחברת הובלה איתם סגרו הבריזה להם, עשתה להם פנצ’ר או פשוט לא הגיעה להובלה בלי כל הודעה מוקדמת, בעוד הלקוחות מחכים עם תכולת הדירה שלהם ארוזה ומוכנה לצוות מובילים כפי שהובטח להם, אשר לא מגיעים ומסרבים לענות לטלפון.

בפעמים אחרות, כבעל חברת הובלות מובילה בשוק, נתקלתי במשך שנותי במקרים בהם לקוחות פנו אלי בדמעות כי המוביל העלה להם את המחיר ביום ההובלה באלפי שקלים, או גרוע מכך מסרב להחזיר את הציוד אשר העמיס על המשאית, במידה ולא יוסיפו לו עד אלפי שקלים עבור ההובלה ובהם הבטיח כי “ימכור את הציוד ותכולת הדירה בשוק הכרמל”, או בכל שוק אחר לצורך העיניין, אם המקרה לא יבוצע, ממש כבקשת כופר עבור החזרת הציוד והתכולה של הלקוחות.

מובילים מומלצים זה לא מותרות הובלות מומלצות – שיפור התדמית של המובילים
* מובילים מומלצים – בסופו של דבר תשלמו פחות עבור הובלה

מיותר לציין כי כל פעם אשר הטלפון מצלצל ומצידו השני של הקו אני שומע לקוח ממרר בבכי, מדובר על אותו סיפור מחדש רק בסימפוניה אחרת – “לא יכולתי לדעת.. מאיפה הייתי יכול לנחש.. הוא נראה לי כל כך אמין..” כאשר בסופו תמיד יש את ההבטחה הנפוצה ביותר: “זו הפעם האחרונה שאני בוחר חברת הובלות רק לפי המחיר…”

כך הסאגה חוזרת על עצמה מידי עונה בכל פעם מחדש, כאשר אני מנסה לעזור לאותם לקוחות מסכנים ולספק להם את שירות הובלות מקצועי לזמן בו הם נדרשים, אך כמובן שהמחיר של הובלות דחופות אלה מסתכם בהתאם לצערי. לא מכיוון שאני מנסה להכניס חלילה את ידי לתוך כיס הלקוח, אלה מפעת העובדה שעלויות של הובלה דחופה תמיד יהיו יקרות יותר גם בעבור חברת ההובלות עצמה, היות שמדובר בהקפצה של צוות מובילים מקצועי לעבודה תוך זמן קצר, פינוי או השגת משאית הובלה ברמה של כמה שעות או לעתים אפילו דקות ובעיקר שינוי תוכניות ולוחות זמנים שנקבעו מראש.

אך יחד עם כל אלה, אני מנסה לתת את המחיר המשתלם ביותר עבור הלקוח, שנמצא במצוקה במקרה זה, זקוק לשירותי הובלה דחופה וחייב לפנות את הציוד שלו תוך זמן קצר מהדירה.

אז מה ניתן לעשות וכיצד לעבוד רק עם מובילים מומלצים

מחיר לעומת שירות – ראשית כל, חשוב לציין כי אין להתפתות ישר למחיר הזול ביותר, גם ולעתים במיוחד עם מדובר על הבדל משמעותי של מאות עד אלפי שקלים עבור הובלות בזול אל מול הובלות יקרות יותר במחיר. מחיר זול במיוחד של חברת הובלות, צריך להדליק אצלכם נורה אדומה. באפשרותכם תמיד לשאול את השאלות הנכונות ולמנוע בעיות בהובלה וזאת על מנת שתוכלו לבחון מובילים אשר מציעים לכם את ההצעה ברמה הבסיסית ביותר. שאלות כגון: האם המחיר כולל ביטוח תכולה על הובלה זו, כמה זמן קיימת חברת הובלות אשר מספקת לכם את השירות, מה קורה במקרה של נזק לציוד, באיזה סכום מופעל ביטוח הובלות ולפי אילו פרמטרים, האם ניתן לקבל שמות של לקוחות ממליצים אשר ביצעתם להם העברת דירה בחודש האחרון ואף בקשה לקבלת חשבונית מס בסיום העבודה יכולה להוות פרמטר חשוב לבדיקת החברה. חברות לא מקצועיות או חברות עונתיות כפי שאנו קוראים להם בענף הובלות הדירה, חברות אשר קמות בקיץ וסוגרות בחורף, בד”כ יעבדו בלי חשבוניות מס כלל או שיוצאו חשבוניות על שם חברות אחרות. מיותר לציין שחברות הובלה אלו הן ביזיון לתחום ומהם הכי צריך להיזהר.

בידקו מחירי הובלות בשוק מול המחיר שמציעה חברת הובלות –

מחירון הובלות – מחירון הובלות של החברה יכול לתת לכם פרמטר חשוב על החברה, איכות העבודה שלה ואף טיב החברה.
ניתן להשוות את מחירי חברת הובלות עם מחירון הובלות באתר ולבדוק את טווח מחירי הובלות החברה והפערים בין מחירון הובלות באתר הובלות לבין מחירון הובלות החברה.

חשוב לציין כי לרוב, חברות הובלות עונתיות או מובילים חאפרים עובדים לפי כמות ולא לפי איכות, מה שאומר שחברות אלו סוגרות עבודות רבות באותו היום ומשלמות באחוזים לעובדים, מובילים בחברה. מה שאומר שכל מוביל בחברת הובלות כזו יודע כי ככל שיעבוד מהר יותר, גם אם זה אומר שלא יעשה את ההובלה באופן מקצועי והציוד יפגע, הוא עדיין יקבל יותר כסף פר עבודה מכיוון שעובד על בסיס אחוזים. בנוסף זה מעמיד מובילים בחברה במצב בעייתי בו הם יודעים כי עליהם לרוץ בין חמש או שש הובלות דירה באותו היום אשר נקבעו מראש. דבר זה בעייתי ממספר סיבות: לעתים המובילים לא מספיקים והלקוחות אשר תיאמו הובלה אחרונה לאותו היום נפגעים כאשר המובילים מאחרים או גרוע מכך לא מגיעים כלל, מובילים עייפים עובדים פחות טוב ואינם שומרים על הציוד, איכות העבודה נפגעת ורמת העבודה של מובילים אלו לרוב נמוכה ביותר. כל זאת יחסית לחברת הובלות רצינית אשר תבצע עד שלוש הובלות ביום לכל היותר עם צוות מובילים מקצועיים ורעננים בכל הובלה, אשר יקדישו את מירב זמן לכל הובלה בנפרד ולא יפגעו בלקוח או בציוד. כך גם לוחות הזמנים אשר קובעת חברת הובלות בין הלקוחות, יהיו מרווחים יותר ולרוב בלי עיכובים ואיחור של מובילים בחברה.

הצעות מחיר להובלה – עיבדו רק עם מובילים מומלצים מעבר דירה יכול להיות תהליך מהנה
*מעבר דירה – לא חייב להיות תהליך מורכב ומתיש

הצעת מחיר במקום וסינון מובילים לא מקצועיים

בקשו מהמוביל לבוא לראות – הצעת מחיר במקום תעזור לכם בתהליך סינון חברות הובלות אשר עליכם לעשות. למרות שתהליך זה אינו נותן לכם הערכה ישירה מול מי מהחברות כדאי לכם לעבוד, הוא בהחלט יכול לספק לכם אינדיקציה עם מי לא כדאי לעבוד.
זמנו את המוביל לתת לכם הצעת מחיר בדירתכם, גם עם מדובר על תקופה עמוסה או ציוד של תכולת דירת שני חדרים. מובילים אשר לא יגיעו לתת לכם את הערכת המחיר במקום ויעדיפו להשאיר הכל לרמה הטלפונית, לרוב יהיו מובילים אשר תעדיפו להתרחק מהם. מובילים מומלצים ומקצועיים יבוא עליכם עד לדירתכם החדשה, יתמחרו לכם את עלויות ההובלה לפי הערכת הציוד ותכולת הדירה שלכם ויתנו לכם הערכת מחיר מדוייקת עבור ההובלה. מובילים מומלצים אלה לא ישאירו דבר לטלפון ולא יתעצלו להגיע עד לדירתכם לתמחור ההובלה. יחד עם זאת, לא מדובר בסינון גורף היות וישנם גם הרבה מובילים חאפרים אשר יגיעו עליכם וינסו להרשים אותכם ופועל לא יבצעו את העבודה כהלכה.

חיסכון בעלויות – בעיות של הובלות

אחת הדרכים של חברות הובלות שאינם מקצועיות לקבל את העבודה היא להוזיל בעלויות של הובלות דירה או הובלות משרד, זאת הם עושים ע”י מתן הצעת מחיר זולה בהתחלה, אפילו רק במאות שקלים, אך הוזלה משמעותית וצמצום העלויות שלהם עבור הובלות אלו. אחת הדרכים הנפוצות ביותר בנושא זה היא מתן הצעת מחיר זולה ומשתלמת על פניו בתחילת העבודה, אך יחד עם זאת מגיע תמחור נוסף ביום ההובלה עצמה של החברה עבור “ציוד נוסף” שכביכול לא נכנס להצעת המחיר הראשונית של החברה. דבר זה יש למנוע ע”י חוזה הובלות מסודר ומקיף אשר כולל את כל הפרטים שנסגרו עם חברת הובלות שלכם מראש, החל מתאריך, שעה ומספר מובילים להובלה וכלה בפירוט התכולה המלאה, כולל פירוט הרהיטים, מוצרי חשמל, האם ההובלה כוללת שירותי פירוק והרכבה ואף כמות הארגזים עליה מדובר והאם ישנה מעלית בבניין.
שיטה נוספת היא צמצום העלויות של החברה ברמת הציוד, משמע ציוד אריזה לקוי ולא ראוי לאריזה כגון: ארגזים בלויים, חומרי אריזה מעטים מידי לצורך אריזת ציוד וצוות מובילים מצומצם ולא מקצועי אשר יגרום ליותר נזק מתועלת. דברים אלו חשוב לפרט היטב בהסכם ובכך למנוע בעיות ביום המעבר.

לסיכום, בידקו טוב מול מי אתם עובדים ומאיזה חברות הובלות אתם מקבלים הצעות מחיר, אל תתפתו לעבוד במחירים הזולים ביותר שכן את ההפרש על העלויות הזולות שהצלחתם להשיג, לרוב תשלימו מאוחר יותר רק עם דמעות.. ותמיד זיכרו כי מובילים מומלצים ומקצועיים לא נמדדים רק במחיר אותו הם דורשים, אלה ביחסי אנוש, זמינות ומתן מענה מקצועי ואיכותי לבעיות שלכם לגבי ההובלה בכל שעה. זיכרו כי מובילים מומלצים אלו אמנם ידרשו מחיר בהתאם, אך יספקו לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר כך שתצאו מרוצים ותישארו עם החיוך על הפנים

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

משלוח בינלאומי
הובלות מיוחדות

שילוח אווירי

שילוח אווירי, נשמע לכאורה הליך מאיים, אך הבחירה בחברה נכונה ואמינה אשר מבצעת שילוח בינלאומי הופכת את האיום להליך פשוט…

קרא עוד »
הובלות קטנות לסטודנטים
הובלות קטנות

הובלות קטנות לסטודנטים

עונת הקיץ מהווה זמן אידיאלי למעבר דירה של סטודנטים. פתיחת שנת הלימודים הקרבה מביאה סטודנטים רבים לשכור דירה בקרבת האוניברסיטה או לעבור מדירה אחת…

קרא עוד »
בלוג הובלות

הובלות חשוב לדעת

הסלון שלכם מלא בארגזי קרטון ארוזים ומסומנים. הדברים השבירים נארזו פעמיים עם נייר עיתון ועם נייר בועות. הדירה כולה מקופלת, החדרים ריקים…

קרא עוד »
מדריך ההובלת המלא
בלוג הובלות

הובלות – המדריך המלא

עומדים לפני העברת דירה? האם גם אתם חשבתם שהובלת דירה היא עניין פשוט ושאין צורך במובילים מקצועיים או חברת הובלות אשר מתמחה בעניין זה…

קרא עוד »
עוברים דירה
טיפים להובלה

הובלות – ביום המעבר

לאחר שקיבלנו חוזה חתום מחברת ההובלה חשוב להתקשר יום לפני מעבר דירה כדי לוודא את שעת ההגעה של המובילים וכי אין עיכוב ידוע מראש במועד…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ