קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

השכרת ארגזים להובלה

בכל הובלת דירה אנו נדרשים לארוז את הציוד והתכולה בארגזים אשר לרוב מסופקים לנו על ידי חברת הובלה ובמקרים מסויימים גם עולים לנו כסף, תלוי כמובן במה שסגרנו עם החברה. במאמר הבא נסקור את נושא האריזה בארגזי קרטון ופלסטיק, נעמוד על הייתרונות בכל אחד וניתן לכם טיפים בנושא.

ארגזי קרטון ופלסטיק

ארגזי קרטון
לא רבים יודעים אך ישנם שני סוגים של ארגזים לאריזת התכולה. הסוג הראשון הוא ארגזי קרטון רגילים שאנחנו מכירים מהסופר וכמעט לכל אחד יש לפחות ארגז אחד כזה בבית. ארגזים אלו משמשים את חברות הובלה כבר שנים לאריזת הציוד ומחריהם נעים בין 5-9 ש”ח לארגז, כאשר חשוב לציין כי מדובר על ארגזים משומשים יד 2, אשר מספקות לכם החברות. המחיר יכול גם להיות על החברה – תלוי כמובן בסוג ההובלה שיש לכם ובמשא ומתן שלכם עם החברה.

ארגזי קרטון רגילים להובלה
ארגזי קרטון רגילים להובלה

ארגזי פלסטיק
הסוג השני של הארגזים הוא ארגזי פלסיטק אשר הם די חדשים בשוק והרבה יותר מקצועיים מארגזי הקרטון שאנו מכירים. כאן בעצם מדובר על ארגזי פלסטיק קשיחים ורב פעמיים להובלה, אשר אוטמים את הציוד בצורה טובה מאוד ומחולקים מראש לפי החדרים שאתם צריכים (כל ארגז מסומן עם שם יעד לפריקה) ומגיעים בגדלים שונים, לפי הבקשה שלכם.

ארגזי פלאבוקס להשכרה

ארגזי פלסטיק קשיחים להובלה
ארגזי פלסטיק קשיחים להובלה

איך משיגים ארגזי פלסטיק וכמה זה צריך לעלות לכם?
בעיקרון חברת ההובלות צריכה לספק לכם את הארגזים, אך לא כל החברות עובדות עם ארגזי פלסטיק קשיחים להובלה. לכן, תחילה חשוב לבדוק האם החברה עובדת עם סוג זה של ארגזים. במידה ולא תוכלו להזמין ארגזים אלו מחברת פלאבוקס אשר תשכיר לכם אותם. המחירים נעים בין 99 ל- 200 ש”ח עבור השכרת 20 ארכזים לשבועיים, כאשר המשלוח והאיסוף נעשים בחינם על ידי חברת פלאבוקס.
כיצד לארוז?
ראשית יש להכין רשימה מסודרת של תכולת הדירה הכוללת את כל הפריטים והציוד שברצונכם להעביר. רשימה זו תעזור לכם בהמשך לדעת האם ארזתם את כל התכולה והאם כל התכולה שלכם הגיעה ליעדה בשלום. בצורה זו תוכלו לעקוב במסודר אחרי אריזת הדירה שלכם ולהיות בטוחים כי כל הציוד שאתם צריכים ארוז בצורה מסודרת עם ארגזים שמספקת לכם החברה או שרכשתם בעצמכם.

חלוקה וסימון הארגזים
רצוי לחלק את הציוד לפי החדרים אליהם הוא מיועד, בצורה כזו תוכלו לפרוק אותו ביתר קלות מהארגזים בתום ההובלה. רצוי לסמן לאיזה חדרים הציוד מיועד על ידי רישום על הארגז או מדבקות בצבעים שונים המחולקות לפי החדרים בבית. אירזו את הציוד בצורה כזו שהדברים הדחופים ביותר כמו אוכל לילדים וציוד נחוץ אשר נראה לכם שתזדקקו לו בשעות הראשונות של המעבר, הוא גם יהיה הראשון לרדת מהמשאית כך שיהיה לכם קל למצוא אותו.

אירזו את הציוד בצורה אטומה שלא יפתח במהלך ההובלה
מה לעשות עם ציוד שביר?
ציוד שביר יש לעטוף בניילון פצפץ אשר מספקת לכם החברה או בניירות עיתון על מנת לשמור עליו. מומלץ ליידע את המובילים כי מדובר בציוד שביר אשר יש להיזהר איתו ולהקפיד כי הסבלים יעלו אותו בזהירות על משאית החברה. במידה ומדובר במסכי מחשב או ציוד אחר אשר תוכלו לקחת איתכם באופן אישי ברכב הפרטי, רצוי לעשות זאת ולהוציא את האחריות הזו מהיידים של המובילים.

כאשר מדובר באריזה של טלוויזיה עם מסך LCD גדול או ציוד רגיש אחר, הקפידו להראות למובילים כי הציוד שלם לפני שהם אורזים אותו וחשוב מאוד כי יארזו אותו בעצמם! במקרה של סדק למסך או כל נזק אחר שעלול להיגרם במהלך ההובלה, המובילים יאשימו אותכם במידה והציוד היה ארוז לפני כן ויגידו כי זו אשמתכם, שכן הציוד היה שבור לפני כן. לכן חשוב מאוד לתת למובילים לארוז את הציוד הגדול והרגיש ולא לעשות זאת בעצמכם בשום מקרה.

איך לקבל הצעות מחיר
לקבלת הצעות מחיר תוכלו להיעזר בנציג האתר אשר ימליץ לכם גם על חברת הובלה ויעזור לכם בתהליך מעבר הדירה. בנוסף תוכלו להגיש בקשה דרך טופס קבל הצעת מחיר באתר ותוך מספר דקות יחזרו אליכם עד 5 חברות הובלה, ללא עלות והתחייבות מצידכם.

שיהיה בהצלחה!

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

בלוג הובלות

הובלות חשוב לדעת

הסלון שלכם מלא בארגזי קרטון ארוזים ומסומנים. הדברים השבירים נארזו פעמיים עם נייר עיתון ועם נייר בועות. הדירה כולה מקופלת, החדרים ריקים…

קרא עוד »
בלוג הובלות

חוזה הובלות

פעמים רבות ודאי יצא לכם לשמוע על רבים מידידכם על כך שקבעו הובלה עם חברת הובלות בשעה מסויימת והמובילים איחרו או שלא הופיעו כלל וכך…

קרא עוד »
מובילים עבודת צוות
בלוג הובלות

מובילים מקצועיים

אמנם, ענף ההובלות מאפשר תעסוקה רבה למחוסרי מקצוע או הכשרה מקצועית בתחום מסוים, יחד עם זאת, הובלה של דירות או משרדים…

קרא עוד »
הובלה
טיפים להובלה

הובלה

הובלה כיום ישנן חברות הובלה רבות בשוק, אשר מציעות מגוון רחב של שירותים ללקוחות בטווח מחירים שונה בין הובלה אחת לאחרת. אך אנו בתור צרכנים,

קרא עוד »
מוביל טוב
בלוג הובלות

בחירת מוביל מומלץ וזול

לקראת מעבר דירה חשוב למצוא מוביל אמין שיבצע את העבודה באחריות מלאה, כיוון שמדובר בכל הציוד האישי של המשפחה, שמועבר ממקום למקום…

קרא עוד »
ארגזים להובלה
בלוג הובלות

השכרת ארגזים להובלה

בכל הובלת דירה אנו נדרשים לארוז את הציוד והתכולה בארגזים אשר לרוב מסופקים לנו על ידי חברת הובלה ובמקרים מסויימים גם עולים לנו כסף…

קרא עוד »
הובלת מכולות
בלוג הובלות

הובלות מנוף

הובלות מנוף הן אחת מהדרכים היעילות ביותר להעביר את החפצים הכבדים, או חפצים אשר אינם יכולים להיכנס דרך הפתח של הדלת. הובלות המנוף…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ