קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

העברת משרדים

כל מי שתר אחר חברות הובלה המתמחות בביצוע הובלת משרדים, יגלה במהרה, את מבחר האפשרויות הגדול המוצע עבורו.
בכדי לנצל את ההיצע לטובת המחפש ולבצע את הבחירה הטובה ביותר, קיימת חשיבות גבוהה לקחת בחשבון מספר פרמטרים, כאשר אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא השירותים הנלווים אותם מציעה החברה לצד הובלת המשרד עצמה.
אותם השירותים הנלווים של חברות ההובלה, יכולים להתגלות כחשובים כמעט כמו שירות ההובלה עצמו, זאת מכיוון שבכוחם של שירותים אלו, לקצר את התהליך ולהפוך אותו להרבה יותר יעיל ומהיר.

אם כן, כיצד תוכל חברת הובלה בעלת התמחות בתחום של העברת משרדים לחסוך זמן וכסף רב לבעל העסק? מה הם השירותים המוספים המוצעים על ידי חברות הובלה בעלי וותק בתחום זה?
על שאלות אלו ואחרות, נרחיב במאמר הבא.

שירותי אריזת המשרד

אחד השירותים החשובים ביותר אותם תוכל לספק חברת הובלות לבעלי עסקים ומשרדים, הוא השירות של אריזת המשרד.
חברות הובלה מקצועיות מגיעות עם ציוד האריזה המתאים ועם כוח אדם מיומן אשר מקפיד לעבוד בשיתוף מלא עם בעל העסק – כאשר המטרה המשותפת היא לארוז בצורה הטובה והיעילה ביותר את כל הציוד שבמשרד.
במקרים רבים, צוות האורזים של החברה יגיע למקום מספר ימים לפני ההובלה ויתחיל באריזת הציוד המשרדי שאינו נמצא בשימוש יומיומי וזאת על מנת, לזרז את התהליך ולוודא שמספר הימים בהם המשרד יהיה מושבת בעקבות המעבר יהיה מינימאלי.

עובדי חברת הובלה המתמחה בביצוע של הובלת משרדים, יגיעו למקום גם ביום ההובלה או יום לפניה בכדי להשלים את פעולת האריזה.
חשוב לציין, שחברות ההובלה המתמחות בהובלת משרדים, משתדלות להתאים את עצמן לצרכים ולדרישות של בעל המשרד ושל המשרד עצמו ולבצע את עבודת האריזה בימים ובשעות נוחות, בימים אלו ייתכן שמשרדים רבים רקים אולם עקב תנאי הקורונה עדין מובילים צריכים להתאים עצמם לדרישות המקום – לעטות מסכות וכו’.

 

שירותי פריקה וארגון משרדים

חברות הובלה רבות מנהלות שיתוף פעולה עסקי עם חברות המתמחות בארגון וסידור של בתים ומשרדים.
הענקת שירות זה לבעלי משרדים ובעלי עסקים מהווה תוספת ייחודית ומעניינת ביותר, שכן תוך שימוש בשירות זה ניתן יהיה לבצע הובלה של משרד בשעות הערב, ופריקה וארגון של המשרד בשעות הבוקר המוקדמות.
בדרך זו, ניתן יהיה לצמצם באופן משמעותי את הפגיעה בפעילות השוטפת של בית העסק, ובכך למעשה, נחסכת הוצאה כספית משמעותית.

ביטוח העברת משרד

כמו בכל תחום אחר בשירותי פורטל הובלות, העברת משרד דורשת ביטוח מלא ומקיף על הציוד והתכולה של המשרד ולכן, חשוב לוודא שחברת ההובלות הנבחרת אכן מציעה שירות זה.
ביטוח הובלות זה צריך לכלול את כל הנתונים הרלוונטיים לגבי פוליסת ביטוח הובלות, לדוגמא: הפוליסה צריכה להיות רלוונטית למשאית באמצעותה מתבצעת ההובלה. היא צריכה להכיל סעיפים של פיצוי במקרה של נזק לציוד והתכולה, פיצוי במקרה של גניבה ואפילו תאונה. בנוסף, פוליסת הביטוח צריכה לציין את היקף הביטוח שהפוליסה מכסה וכמובן את גובה ההשתתפות העצמית במקרה של נזק לציוד ולתכולה.

הסכם מסודר מול חברת ההובלות

בכדי למנוע התמודדות עם עיקובים, הוצאות כספיות מיותרות או אלמנטים אחרים אשר יכולים להוות חלק מתהליך של הובלת משרד – חשוב לערוך הסכם העברת משרד עם אותה חברת הובלות.
יש לציין בהסכם מהי התכולה אותה יש להעביר, מה המחיר שנקבע (ניתן גם להכניס את מחיר הטיפ למובילים) ופרטים טכניים נוספים כגון: שעת ותאריך ההובלה, מספר המובילים שהחברה מקצה לצורך העברת משרד, מרחק ויעד ההובלה וכן הבטחות לפיצוי הלקוח במקרה של נזק לציוד ולתכולה.
(לא תמיד שווה להפעיל את הביטוח במקרה של נזק לציוד בגלל ההשתתפות העצמית הגבוה – דברים אלה צריכים להיסגר אל מול החברה).

יום ההובלה

רצוי להתכונן בצורה נכונה ליום ההובלה ולבצע את כל הבדיקות אשר יבטיחו שתהליך ההובלה יתחיל ויסתיים בזמן שתוכנן.
כחלק מכך, יש לוודא כי כל הציוד והתכולה ארוזים ומוכנים לקראת המעבר ועבור צוות מובילים.
רצוי לערוך רשימת ציוד מסודרת אשר כוללת את כל הציוד שאתם מעבירים על מנת שתוכלו לבדוק כי כל הציוד הגיע ליעדו בשלום ולא חסר לכם דבר שנשכח או נעלם במהלך מעבר המשרד.

שיהיה בהצלחה!

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

מובילים
טיפים להובלה

מוביל או חברת הובלות

הדבר הראשון שצץ בראש הוא הרעיון שפניה למוביל פרטי או למובילים תעלה לנו פחות מאשר פנייה לחברה גדולה. כנראה שהדבר נכון. אולם…

קרא עוד »
הובלה
בלוג הובלות

עסקת הובלה כולל הכול

לעבוד דירה זו בדרך כלל שמחה גדולה, אך הלקוחות די נרתעים מהיום המורכב הזה ולכן בשנים האחרונות המגמה של חברת ההובלה היא לעשות…

קרא עוד »
טיפים להובלה

תהליך הובלת דירות

תהליך הובלת דירות החשש העיקרי הקיים אצל לקוחות אשר מבצעים הליך של הובלת דירה הוא החפצים עצמם, הפחד שמא יעלה בגורלם להיסדק להישבר או אף

קרא עוד »
איך לבחור מוביל
בלוג הובלות

איך לבחור מוביל

בחירת מוביל בעת מעבר דירה הינה החלטה שעשויה לקבוע האם תיהנו ממעבר דירה נעים וקל או תסבלו ממעבר דירה ארוך ומייגע. איכותו של המוביל ואמינותו…

קרא עוד »
הובלת דירת סטודיו
בלוג הובלות

הובלה קטנה של דירת סטודיו

דירות סטודיו הן בדרך כלל דירות קטנות ולכן אינן מכילות ציוד רב. זו הסיבה שפרק הזמן שנדרש כדי להעביר את מלוא הציוד מהסטודיו הנוכחי לדירת הסטודיו החדשה, הוא קצר יחסית…

קרא עוד »
בחירת חברת אחסון
טיפים להובלה

בחירת חברות אחסון

ישנם מצבים רבים בהם אנשים זקוקים לשטח אחסון, בין אם זה משום שהם עברו לדירה חדשה ואין להם צורך בתכולה הקודמת מכיוון שרכשו…

קרא עוד »
הובלות קונטיינרים
הובלות מיוחדות

הובלות קונטיינרים ומכולות

תחום הובלות קונטיינרים ומכולות הוא תחום שתופס תאוצה בשנים האחרונות ומרבים להשתמש בו להובלת מטענים בתוך המדינה, או בין מדינות. הובלת מכולה מתבצעת…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ