קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

העברת דירה – הבוקר שאחרי

הובלת דירות מא’ ועד ת’

מצאתם את דירת חלומותיכם ועכשיו הגיע הזמן לעבור אליה. בטרם הזמנת ההובלה נסו לחשוב מהו גודל הובלת הדירה שלכם. דרך טובה להעריך זאת היא באמצעות רישום מסודר של תכולת הדירה שיש לכם להעביר.

את הריהוט כדאי לשים תחת קטגוריות כגון: מיטות, שולחנות, כיסאות, ספות וכדו’. כך תוכלו לסווג את הריהוט ברשימה ולציין באופן מסודר כמה עותקים יש מכל פריט ריהוט. משסיימתם את הרשימה הסתכלו עליה והעריכו האם מדובר בהובלה גדולה או קטנה. במידה ואתם זקוקים לשירותי הובלות קטנות נסו לתאם עם מובילים אשר מתמחים בעבודה מסוג זה או כאלה שמבצעים הובלות סטודנטים. לשירותי הובלת דירות גדולות יותר, תוכלו גם לערוך השוואת מחירים עם מחירון הובלות בפורטל הובלות ולקבל הצעת מחיר להובלה.

כעת משיש לכם הערכה כללית הגיע הזמן לחפש חברת הובלת דירות. קיימות שתי דרכים עיקריות לחיפוש שכזה. הראשונה היא במעגל הקרוב אליכם. נסו למצוא חברים או בני משפחה אשר יוכלו להמליץ לכם על חברת הובלת דירות איתה היה להם ניסיון חיובי. דרך נוספת לחפש היא באמצעות החיפוש באתר. דרכו תוכלו למצוא חברות הובלות לפי סוג ואופי ההובלה.

הובלת הדירה עברה בשלום והגעתם לדירתכם החדשה. שיהיה בשעה טובה!

מה עכשיו? מעבר דירה לא מסתיים בהובלה. אחד החלקים הקשים, המתישים וזוללי זמן ואנרגיה בתהליך העברת דירה הוא פריקת הארגזים סידור הבית החדש וארגון החפצים.
מאיפה מתחילים? מאיזה חדר? דילמה קשה.
מה שבטוח שצריך להתחיל חדר חדר ולא לפתוח את כל הארגזים בבת אחת כי או אז הדיכאון ישרוץ עליכם ועל ביתכם ולא יהיה לזה סוף!
להלן מספר טיפים שיעזרו לכם בכל נושא העברת דירה ביתר קלות לאחר הובלת הדירה בביתכם החדש.

מעבר דירה – טיפים חשובים לאריזה, פריקה וסידור הבית:
סידור בתים לאחר מעבר דירה

אריזה: אורזים לבד?השתמשו בארגזים בגדלים שונים. לדברים כבדים – ארגזים קטנים.
מספרו או השתמשו במדבקות בצבעים שונים לחדרים שונים ובבית החדש תנו מספרים או הדביקו על המשקוף את הצבע הנכון.
הקפידו לרשום את החדר אליו מיועד הארגז להגיע ולא מאיפה יצא.
ארזו תיק אישי לכל אחד מבני הבית ובו הציוד הבסיסי אותו הוא צריך.
כשמגיעים מובילים של החברה רצוי וכדאי לכוון אותם כמה שיותר להיכן הולך כל ארגז.
כמה שתהיו ספציפיים יותר כך תמנעו מסחיבות מיותרות מה שחוסך זמן וכאבי גב מיותרים.
השתדלו להיפטר מציוד מיותר עוד בשלבי האריזה, העברת דירה זו תקופה מצויינת לזרוק ציוד שאינכם צריכים.

הובלת דירות לעתים היא זמן טוב להיפתר מציוד ותכולה מיותרים, עירכו קצת סדר בציוד שלכם וזירקו את כל מה שאתם לא צריכים.
בצורה כזו גם תוכלו להשאיר את הדברים המיותרים בדירתכם הישנה או לתרום אותם ובאותו הזמן לעשות קצת סדר בתכולה שלכם בעת ההיערכות בזמן הובלת דירה למעבר למשכנכם החדש.

פריקה: המטבח והבגדים מהווים את החלק הארי בתכולת רוב הבתים. אם מצאתם פיתרון היכן לשכן את ילדכם ביומים הראשונים, אז אפשר להתחיל מן המטבח. במידה ואין בנמצא פיתרון הלנה לילדכם, אזי התחילו מחדריהם ובכך תמנעו מטראומה אצל הילדים.
ככל שהחדר החדש ידמה לחדר הישן כך יקל על ילדכם להסתגל למעונם החדש.
מומלץ לשתף את הילדים בחויית מעבר הדירה, ההובלה וסידור חדריהם. עזרה מצידם מבטיחה שמירה על הסדר לטווח קצת יותר ארוך. אחריות מצידם תיצור איכפתיות והם יחושו חשובים כי דעתם נחשבת.
ככל שתכתבו ותפרטו יותר על גבי הארגזים באריזת הציוד, כך יוקל לכם בפירוקם ותדעו מה בסדר העדיפות ראשון.

העברת דירה - הבוקר שאחרי
העברת דירה – הבוקר שאחרי

סידור הבית והחדרים: בחדר הילדים, ראשית סדרו את מיטתם ולאחר מכן את בגדיהם. בהמשך סדרו משחקים, צעצועים, בובות וכל השאר. במידה ואין בידכם זמן, רכזו את הארגזים הסגורים בפינה אחת של החדר. פתיחתם של הארגזים וסידורם בחדר החדש מאפשר מיון נוסף על המיון שנעשה ופותח אפשרות לפרידה מדברים שאין בהם צורך יותר. גם כאן, רתימתם של הילדים בעבודה זו, העברת מסר כי ישנם כאלו שאין להם, הסברת החשיבות של תרומת דברים לגן, בית הספר ולשאר נזקקים חשובה מאין כמוה ובעלת ערך חינוכי רב.

סידור המטבח: במטבח, גם כאן, אם פירטתם בזמן האריזה על גבי הארגזים את תכולתם, תהה המלאכה קלה יותר. רצוי קודם כל לסדר את הכלים והכוסות היומיומיים ורק לאחר מכן את המזון הנגיש – קורנפלקס – לתחילתו של יום חדש ורק לאחר כל אלו רצוי לסדר את כלי ההגשה, פסח וכיוצא באלה. לאחר מכן השימורים, מזון יבש.
את המזון שיצא מן המקרר חשוב להכניס מיד למקרר בהגיעכם למעונכם החדש אבל חשוב לא לחבר את התקע לשקע מיד. יש להמתין כ-15 דקות. תזוזת המקרר בהובלה, עלולה לגרום לבריחה של הגז ולכן, יש לתת למקרר לעמוד יציב במקומו החדש פרק זמן זה על מנת שהגז יתייצב במקומו ורק לאחר מכן לחבר את התקע לקיר.

חברת סידור בתים:
סידור הבית החדש לוקח זמן ואנרגיה. ישנה אפשרות קלה יותר והיא השכרת שירותי מעבר דירה של חב’ “סידורים” שתסדר ותארגן את ביתכם מתחילתו ועד סופו בכיומיים עבודה בלבד.
צוות “סידורים” יגיע לביתכם לאחר שהמובילים עזבו ויסדר את כל תכולת הארגזים בסדר ובארגון מופתים המושתתים על שיטת management של סידורים שמותאמת לצריכת בני הבית, להרגליהם, למקומות האחסון ושיוצרת תשתית חכמה, פשוטה שמדברת “בשפה” אוניברסאלית והגיונית שתקל על כל בני הבית למצוא את חפציהם ללא מאמץ בהמשך וכל זאת במחשבה והנדסת אנוש.

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

טיפים להובלה

שילוח הובלות

שילוח הובלות להבדיל משנים קודמות, כיום ניתן להעביר ציוד למדינות מעבר לים ללא כל בעיה על ידי שילוח הובלות אווירי, ימי ואף דרך היבשה. לכל

קרא עוד »
הובלת משטחים
הובלות מיוחדות

הובלות משטחים

חברות רבות, בעיקר במגזר המוסדי, זקוקות לשירותיהם של חברות הובלה לצורך הובלת משטחים וקווי חלוקה. שירותי הובלת משטחים, באים לידי ביטוי…

קרא עוד »
הובלה בינלאומית
טיפים להובלה

טיפים לשילוח בינלאומי

אנשים רבים מקבלים החלטה באמצע החיים, לעבור ולהתגורר מעבר לים, ההחלטה יכולה לנבוע מסיבות מגוונות: שליחות מטעם מקום העבודה…

קרא עוד »
הובלת דירת סטודיו
בלוג הובלות

הובלה קטנה של דירת סטודיו

דירות סטודיו הן בדרך כלל דירות קטנות ולכן אינן מכילות ציוד רב. זו הסיבה שפרק הזמן שנדרש כדי להעביר את מלוא הציוד מהסטודיו הנוכחי לדירת הסטודיו החדשה, הוא קצר יחסית…

קרא עוד »
הובלות בית עסק
הובלות משרדים

הובלת בתי עסק

הובלת בתי עסק אינה דבר של מה בכך ואין להשוות אותה להובלת דירה או אפילו משרד קטן. לרוב הובלה של בתי עסק היא…

קרא עוד »
טיפים להובלה

הובלה רילוקיישין

הובלה – רילוקיישין מעבר לחו”ל מצריך הכנה מוקדמת ובדיקה מראש של החברות השונות. בניגוד להובלה יבשתית, כאשר מדובר על תהליך של רילוקיישן לחו”ל עלויות המעבר

קרא עוד »
בחירת חברת אחסון
טיפים להובלה

בחירת חברות אחסון

ישנם מצבים רבים בהם אנשים זקוקים לשטח אחסון, בין אם זה משום שהם עברו לדירה חדשה ואין להם צורך בתכולה הקודמת מכיוון שרכשו…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ