קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

היערכות משפחתית לקראת מעבר דירה לחו”ל

עובדים רבים מייחלים ליום שבו הבוס יקרא להם לשיחה ויציע להם לשנות את מקום המגורים שלהם למדינה אחרת מעבר לים לכמה שנים, כדי להיות נציג החברה במקום זה.
מדובר בהחלטה שאינה קלה בהיבטים רבים ולאחר שבני המשפחה מחליטים שזהו היעד הבא בחייהם, הם מתחילים לבצע את כל ההכנות הנדרשות לצורך המעבר.

היערכות למעבר לרילוקיישן

השלב הראשון הוא לקבל החלטה מתי תמריא המשפחה לחו”ל, ברוב המקרים משתדלים לתכנן זאת כך שבתחילת שנת הלימודים הקרובה, הילדים ילמדו כבר בבתי הספר ובגני הילדים החדשים. לכן על המשפחה להמריא לשם שבועיים או חודש לפני כן, כדי להתאקלם בביתם החדש ובסביבת המגורים שאינה מוכרת להם.

ברוב המקרים המשפחה שולחת את כל תכולת הבית או את מרביתה באמצעות שילוח ימי. בהתאם לתאריך ההפלגה של אניית המסחר למדינה, או ליבשת זו ולמשך ההפלגה הממוצע ליעד, קובעים את מועד האריזה.
משפחות רבות מחליטים לא לסחוב את כל הציוד איתן בדרך הכול כך ארוכה. זו הזדמנות למכור חלק מהציוד, למסור בתרומה חלק מהפריטים וגם לזרוק מוצרים ישנים. בסופו של דבר המטרה היא לארוז את כל הפריטים האישיים ומוצרים מסוימים כמו מקרר או מכונת כביסה למכור או למסור, כי הם יקנו חדשים באזור המגורים החדש.

כיוון שמדובר בהפלגה בים שאורכת בין חודש לחודשיים, תלוי במדינה, יש חשיבות רבה לבצע אריזה ייחודית ומאסיבית. צוותי האריזה של חברת השילוח הבין לאומית מגיעים במועד שתואם עם חומרי אריזה מיוחדים כמו ניירות ייעודיים, נייר דבק חזק, קרטונים חזקים ועבים, קופסאות עץ ויריעות ניילון.

כל הציוד הביתי השביר כמו כלי מטבח נעטפים אחד אחד והם נארזים כולם יחד בתיבות עץ מיוחדות כדי להגן עליהם מפני שבר או נזק במהלך ההפלגה. ציוד אישי כמו בגדים, צעצועים וספרים נארזים בקופסאות קרטון מאסיביות ובתום האריזה אורזים את הקרטון בתוך קרטון נוסף, כדי להעניק אריזה כפולה.

ציוד ייחודי כמו טלוויזיות ומחשבים נעטפים בכמה שכבות של יריעות ניילון נצמד וגם ניילון בועות באופן מאסיבי ובכל ההיקף.
חלק מהציוד נמכר וציוד שאין בו צורך מועבר לתרומה למשפחות קשות יום ונזקקים.

הובלת המכולה

בהתאם לנפח של התכולה, מזמין נציג חברת השילוח משאית ועליה מכולה בגודל המתאים. עובדי החברה מעמיסים את כל הארגזים והציוד ומסדרים זאת תוך הצבת מערך הגנה מאסיבי כדי שלא תהיה כל תזוזה במהלך ההפלגה הארוכה וכל הציוד יגיע לחו”ל בשלמותו.

השלב הבא הוא העברת המכולה לנמל הימי, בצירוף כל המסמכים הרלוונטיים וביצוע כל תשלומי האגרות. המכולה מועלית לספינה שתצא בקרוב להפלגה חדשה מעבר לים.
אחסנה של הציוד בישראל לקוחות רבים מעדיפים להשאיר בישראל חלק מהציוד האישי כדי לא לטרטר זאת הלוך ושוב. מדובר בפריטים שהם לא יזדקקו להם במהלך שהותם ברילוקיישן, או פריטים כבדים כמו ריהוט מיוחד. הפתרון לכך הוא אריזת כל המוצרים הללו והעברתם למחסנים לוגיסטיים כדי לאחסן אותם שם עד מועד החזרה לישראל.

אנו עוסקים לאורך שנים רבות בסיוע למשפחות בתהליך רילוקיישן ולכן נשמח לסייע גם לכם בכל הקשור לכך, כולל שינוע המכולה בדרך היבשתית עד הנמל הימי והעברת ציוד לאחסון במרלו

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

מובילים עבודת צוות
בלוג הובלות

מובילים מקצועיים

אמנם, ענף ההובלות מאפשר תעסוקה רבה למחוסרי מקצוע או הכשרה מקצועית בתחום מסוים, יחד עם זאת, הובלה של דירות או משרדים…

קרא עוד »
שלב האריזה
בלוג הובלות

הובלות ארזת לבד

מעבר דירה יכול להיות עסק מסובך, הדורש יכולות ארגון גבוהות, זמן מאמץ וכסף רב. אין זה מקרי כי רבים מאתנו נרתעים…

קרא עוד »
הובלות קונטיינרים
הובלות מיוחדות

הובלות קונטיינרים ומכולות

תחום הובלות קונטיינרים ומכולות הוא תחום שתופס תאוצה בשנים האחרונות ומרבים להשתמש בו להובלת מטענים בתוך המדינה, או בין מדינות. הובלת מכולה מתבצעת…

קרא עוד »
הובלות קטנות לסטודנטים
הובלות קטנות

הובלות קטנות לסטודנטים

עונת הקיץ מהווה זמן אידיאלי למעבר דירה של סטודנטים. פתיחת שנת הלימודים הקרבה מביאה סטודנטים רבים לשכור דירה בקרבת האוניברסיטה או לעבור מדירה אחת…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ