קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלת מנוף

הובלה בעזרת מנוף היא אחת הדרכים היעילות ביותר להעברת החפצים כבדים, או חפצים אשר אינם יכולים להיכנס דרך הפתח של הדלת.

שינוע החפצים בעזרת מנוף נעשה בדרך כלל כאשר אין מעלית בבניין אליו מועברים חפציכם.

הובלות אלו הן הדרך היעילה והבטוחה ביותר להעביר את החפצים. הסיבה נעוצה בכך שהובלות באמצעות מנוף פוסחות על האפשרות כי מוביל יצטרך להעלות ציוד כבד לקומה העליונה עם אפשרות שיגרום נזק לתכולה.

הובלת מנוף היא כלי אשר פותר את מצוקת המובילים, אשר בריאותם יכולה להינזק כתוצאה מעומס המשקל הכבד המונח על גבם בעת הובלת חפץ כבד לאחת מקומות הבית.

חברות ההובלה משתמשות בשני כלים בעת העברת חפצים כבדים: הכלי הראשון היא מעלית המשא, שבעזרתה מעבירים ציוד מקומה אחת לקומה אחרת.

הכלי השני הוא המנוף, בו משתמשים על מנת להרים ציוד כבד מהדירה אל משאית ההובלה ומהמשאית אל המיקום המיועד. המנוף מספק את היתרון כי המשא- ציוד יורם בבת אחת, מבלי לסכן פגיעה בחפץ עצמו או בקירות ובחדר המדרגות.
מלבד יתרונות אלו, הובלות מנוף גם מקצרות את זמן העברת הציוד הכבד ואינן גורמות הפרעה לשכנים.

הובלת מנוף- קריטריונים

תפעול המנוף חייב להיעשות בצורה מקצועית על ידי מפעיל מקצועי. דרשו מהחברה המספקת לכם הובלות מנוף לראות שלנהג המפעיל את המנוף, יש רישיון מפעיל מנוף. רישיון זה מצביע על כך שהנהג הוכשר להפעיל עגורן על פי תקנות הבטיחות. נהגי המנוף מקצועיים בכל הקשור לתחום זה. נושאי הלימוד שלהם כללו הפעלת עגורן, בטיחות בהפעלה ומבחנים עיוניים ומעשיים שעל פיהם הוחלט האם לתת להם רישיון להפעלת עגורן (מנוף), על פי תקנות הבטיחות של משרד התחבורה.

מחירי הובלת מנוף

מחירי ההובלות באמצעות מנוף משתנים בהתאם לעונה בה נעשית פעולת ההובלה ובהתאם לקומה שאליה מועבר הציוד הכבד. העלות להובלת מנוף נקבעת בדרך כלל לשעת עבודה.

מחיר סטנדרטי לשעת עבודה אחת עומד כיום על כ-300 ₪ עד קומה רביעית. באם הובלות אלו הן לקומה, הגבוהה יותר מהקומה הרביעית, מדובר על תוספת של כ-50 ₪ במחיר, לכל שעת עבודה.

יש לזכור כי המחירים שצוינו הם לגבי שעת עבודה של מנוף. מלבד זאת כדאי לדעת כי בעת העברת דירה, מחיר ההובלה של החפצים השונים אשר אינם מונפים על ידי מנוף תלויים בפרמטרים כגון: מחירון, היקף תכולה, קומה, מיקם גיאוגרפי, עונת השנה, האם מחליטים ליישם את הובלת הדירה באמצע השבוע או בסוף השבוע ופרמטרים נוספים.

לסיכום

השימוש בשירותי הובלת מנוף מאגד בתוכו יתרונות רבים:
המנוף יכול להרים את רוב החפצים הכבדים לקומה שאליה אנו רוצים להעביר את הציוד.

השינוע בעזרת המנוף מחייב לאכוף כללי בטיחות ברורים וחמורים
המנוף פותר בעיה של הובלת חפצים כבדים ורגישים במיוחד, כגון: פסנתר שולחנות ענקיים ועוד

למידע נוסף, אתר הובלה, המאגד אינפורמציה רבה אודות מובילים, חברות הובלה וסוגי הובלה שונים, ישמח לשרת אתכם.

קבל הצעת מחיר להובלת מנוף

שינוי גודל גופנים
Open chat
צריך הובלה?
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות, לאן ההובלה?