קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלת דירת פנטהאוז באמצעות מנוף

הובלת דירת פנטהאוז מצריכה היערכות מיוחדת לאור העובדה שמדובר בדירה הממוקמת בדרך כלל בגובה רב.

תכנון מעבר דירה

בשלב הראשון מטפלים באריזת כל החפצים בבית. יש לקוחות שאורזים בעצמם כיוון שזו הזדמנות מצוינת לסנן את כמות הפריטים האישיים, לתרום חלק מהם, למכור אחרים ואף לזרוק מוצרים שאינם שמישים.

לקוחות אחרים מעדיפים שחברת ההובלות תדאג גם לנושא האריזה ולכן עובדים מיומנים העוסקים בתחום זה כבר שנים רבות, מבצעים פרויקט זה בהתאם לכללים המותאמים לכל סוג של ציוד. פריטים רגילים כמו ספרים וצעצועים נארזים בקופסאות קרטון שנסגרות באופן מוקפד.

פריטים שבירים נארזים אחד אחד בנפרד תוך שימוש בעיתונים, ניירות מיוחדים וניילוני פץ פץ מהודקים כדי לשמור על שלמותם של המוצרים.

ציוד עדין כמו טלוויזיות ומחשבים נארז גם הוא באמצעות יריעות ניילון המותאמות לכך ובדרך זו גם כלי האוכל של המטבח. בחלקו העליון של כל ארגז רושמים באופן מוקפד את הרכב התכולה ואת מיקומו של הארגז בדירה החדשה, מטבח, סלון וכו’.

תיאום מנוף ליום ההובלה

כיוון שמדובר בקומה גבוהה ובמיוחד אם קיימים פריטים גדולים וכבדים כמו מקרר גדול או ספות וכורסאות, הדרך הנוחה ביותר היא לבצע את המעבר באמצעות מנוף. העובדים מניחים על הרמפה חלק מהציוד והמנוף מעלה זאת תוך דקה לקומה העליונה ומכניס את הציוד בדרך כלל דרך הוויטרינה של הסלון שנפתחת לרווחה. המפתח הרחב מאפשר להעביר בדרך מהירה זו את כל הציוד ביעילות ובזריזות.

תוך פרק זמן קצר המנוף מבצע כמה וכמה הרמות של ציוד וכל הארגזים נמצאים כבר בדירת הפנטהאוז החדשה.

העובדים מסייעים בהעברת כל מוצר למיקומו כמו מוצרי החשמל למטבח, המיטות לחדרים וכל אחד מהארגזים לחדר בו אמורים לפרוק את תכולתו, על ידי הלקוחות או על ידי עובדי האריזה.

יום מעבר דירה, הוא יום לחוץ ולא פשוט. לאור הניסיון רב השנים שלנו בתחום ההובלות, נוכל להבטיח לכם שכל ההליך יבוצע באחריות ובתשומת לב מרבית כדי שהתכולה תועבר במהירות וללא תקלות בדרך.

 

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

הובלות בעיר
הובלות בכל הארץ

מובילים בתל אביב

הובלות ברמת גן, בהשוואה להובלות בתל אביב, הן ממש משחק ילדים. תל אביב ידועה במספר בעיות עיקריות אשר מקשות על המובילים. אחת המשמעותיות שבהן היא בעיית החנייה…

קרא עוד »
שינוע מטענים
הובלות מיוחדות

הובלות – שינוע מטענים

אחד הענפים המתפתחים ביותר בענף ההובלות הוא שינוע, שילוח בינלאומי והובלות לחו”ל. שירותי שילוח בינלאומי נפוצים מאד היום וניתן בעזרתם להגיע כמעט לכל…

קרא עוד »
איך לבחור מוביל
בלוג הובלות

איך לבחור מוביל

בחירת מוביל בעת מעבר דירה הינה החלטה שעשויה לקבוע האם תיהנו ממעבר דירה נעים וקל או תסבלו ממעבר דירה ארוך ומייגע. איכותו של המוביל ואמינותו…

קרא עוד »
הובלות סקר שוק
בלוג הובלות

הובלות – סקר שוק

כיצד בוחרים חברת הובלות? אם אתם עומדים לפני מעבר דירה, אחת ההחלטות החשובות לתהליך המעבר הוא, את שירותיה של איזו…

קרא עוד »
מתקני אחסון חפצים
שרותי אחסנה

אחסון – שאלות נפוצות

בבואנו לבצע אחסון דירה, צצות שאלות כאלו או אחרות אשר לא תמיד אנו מוצאים את התשובה המדויקת ולעיתים אנו מעלים השערות מוטעות, לאיזו…

קרא עוד »
משלוח בינלאומי
הובלות מיוחדות

שילוח אווירי

שילוח אווירי, נשמע לכאורה הליך מאיים, אך הבחירה בחברה נכונה ואמינה אשר מבצעת שילוח בינלאומי הופכת את האיום להליך פשוט…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ