הובלת דירה

אתה צריך הובלת דירה ולא יודע מאיפה להתחיל?

אמרו לך שמציאת חברת הובלות אמינה בדומה למציאת מוסך היא משימה כמעט בלתי אפשרית – לא כך חייבים להיות הדברים.

אתר hovala.com  כאן בשביל לעזור לך בתהליך המעבר ולמצוא עבורך חברת הובלות שאפשר לסמוך עליה.

אם כי על פניו הדבר נראה פשוט וכל מה שנותר לעשות הוא רק להעביר רהיטים מביתך הקודם לבית החדש – מספר שולחנות, כיסאות, רהיטי הסלון, מיטות ועוד, הרי שבמרבית המקרים לא כך הדבר, עליך לדאוג גם לאריזה הנכונה שלהם, להובלה במכונית או במשאית, לקיצור משך זמן הובלת הדירה ובנוסף, משכבר נכנסת לדירה החדשה, עליך אף לסדר את הכל מבראשית, אך לצורך כך תוכל להיעזר בשירותי חברה לסידור וארגון בתים.

נשמע קל? לא במיוחד, אך יחד עם זאת גם לא קשה במיוחד. הכנה מוקדמת יכולה להקל עליך מאוד את תהליך המעבר כך שתוכל להפוך זאת ממש לכייף בדרך פשוטה וקלה במיוחד. בעזרת מובילים מקצועיים של דירה תוכל ליהנות מתהליך המעבר הרבה יותר ממה שחשבת ובמיוחד ממעבר קליל, מהיר ונוח הרבה יותר. כיום, שלא כמו בעבר, הובלת דירה הופכת להרבה יותר קלה באמצעות מובילים היודעים כיצד לנייד את הרהיטים והציוד בצורה בטוחה ופשוטה יותר.

חברות הובלה רבות מבצעות היום הובלת רהיטים, אשר אלה מוכנסים בזריזות ובהתאמה לנפח מצומצם של משאית אחת על מנת להפחית את משך הובלת הדירה ובבד בבד חוסכת בזמן וכאבי ראש מיותרים.

הבדלים שונים בין מובילים

כאשר אתה זקוק לשירותי מובילים העוסקים בהובלת דירה, חשוב לבצע השוואת מחירי הובלות בין החברות השונות ולברר את מירב המידע של כל חברה הנותנת לך הצעת מחיר.

כיום קיימות חברות הובלה רבות המספקות שירותי מעבר דירה ואף יכולות להציע שירותים נוספים של הובלת משרדים, אך יחד עם זאת קיימים הבדלים משמעותיים בין השירותים הניתנים בחברות השונות. כך למשל קיימות חברות הובלה רבות אשר לא מספקות ביטוח הובלות על תכולת הדירה או לחילופין, פוליסת הביטוח של חברות הובלה אלו מכסות מחיר זניח שאינו מספיק אפילו למחצית מתכולת הדירה

בדוק מה מציע כל מוביל

לכן רצוי ואפילו חשוב לבדוק מה מציעה כל חברה, מה גובה פוליסת הביטוח על ההובלה (ביטוח הובלות סטנדרטי כולל כיסוי עד 100 אלף שקלים) ויתר על כן, חשוב לבדוק המלצות על חברות הובלות השונות ולדעת מראש בידי אילו מובילים אתה הולך להפקיד את תוכלת הבית שלך, זאת היות והם נוגעים ומניידים עבורך חפצים אשר קרובים אליך. חפצים המשתלבים.

זהו למעשה הערך המוסף של שימוש בשרותי הובלת דירה, הובלת רהיטים מקצועית. לא זו בלבד שאתה אינך טורח , אלא אף נהנה משקט וביטחון מלא כי ערכם הרגשי של כל הרהיטים ישמר.

לקבלת הצעות מחיר נוספות מלא את טופס המכרז בדף הבית

מאמרים נוספים בנושא הובלות

טיפים

טיפים בהובלות

טיפים בהובלות חברות הובלה – בדיקה מקיפה שוק חברות ההובלה הוא שוק פרוץ, מציאת חברה המתאימה לכם, יכולה להיות חיפוש ארוך ומייגע באם אתם לא

קרא עוד »
טיפים

שילוח אווירי

שילוח אווירי שילוח אווירי, נשמע לכאורה הליך מאיים, אך הבחירה בחברה נכונה ואמינה אשר מבצעת שילוח בינלאומי הופכת את האיום להליך פשוט, יעיל ומהיר.השילוח האווירי

קרא עוד »
חברות הובלה

בחירת חברת הובלות

בחירת חברת הובלות פעמים רבות יוצא לכולנו לראות בכבישים, כשאנו עומדים בפקק או נוסעים לעבודה, משאיות של חברות שונות הנעות בין המכוניות בדרך להובלה נוספת.

קרא עוד »
גלילה למעלה