קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלת דירה באמצעות מובילים מקצועיים

הובלה של דירה היא עניין רציני כיוון שמדובר בציוד שהוא יקר ערך הן כספית והן סנטימנטלית לבני המשפחה. לכן המגמה היא לשכור את שירותיהם של מובילים מקצועיים שיבצעו את המשימה באופן אחראי, במסירות רבה וללא תקלות או נזקים.

יש לוודא שחברת ההובלות מפעילה ביטוח על כל התכולה בעת ההעברה וזאת במקרה של נזק, שבר או אובדן.

הכשרה מקצועית לעובדי חברת ההובלות

אף על פי שנראה שכל אדם יכול לעבוד בהובלות כי מרימים ארגזים וציוד ומעבירים אותם ממקום למקום, זה לא כל כך פשוט כפי שזה נראה. חברות הובלות רבות משתמשות בציוד ייחודי וייעודי והן מבצעות הכשרה לעובדים שלהם כדי שיידעו כיצד להעביר את הציוד באופן בטוח וללא תקלות, כמו נפילות או שברים של הציוד. עם השנים הם הכניסו לשימוש עגלות וכלי עבודה שימושיים שמסייעים להם לסחוב בקלות יחסית פריטים ספציפיים.

חברות הובלות רבות שומרות על תדמיתם המקצועית הגבוהה וגם על המוניטין שלהם, לכן המנהלים מעבירים סדנאות לעובדיהם כדי ללמד אותם כיצד להעביר פריטים ייחודיים בדרך הנכונה שתקל עליהם וכך הם יגיעו בשלום עם הציוד לדירה החדשה. חלק מחברות ההובלה הן חברות בארגון מקצועי של תחום זה ששמו IQC והם פועלים בהתאם להנחיות ולכללים שמתווה הארגון. המטרה היא  להעניק ללקוחות עבודה איכותית ובטיב מעולה בשיטות עבודה בטוחות, מצוינות ומתוחכמות, תוך מתן מחשבה קדימה.

אחד הנושאים החשובים הוא עומס הציוד, מובילים מקצועיים מקפידים על המשקל המרבי שמותר למשאית לשאת, כדי לא לחרוג ממשקל זה וזאת לאור הסיכון הכרוך בכך גם לנוסעים, גם לרכב וגם לציוד.

כמו כן מקפידים על המשקל המקסימלי שנושא כל עובד, משקל יתר שהאדם אינו מסוגל לשאת יוביל לכך שהמשא הכבד ייפול וייפגם בסופו של דבר. לכן יש לחשוב על כך מראש ולאפשר לכל עובד לשאת משקל נמוך יותר כדי שלא יהיו תוצאות בעייתיות.

שימוש במנוף להעלאת ולהורדת ציוד

בשנים האחרונות השימוש במנוף גובר באופן משמעותי. הסיבה לכך היא שמדובר בהליך שהוא נוח מאד לעבודה ועלותו היא סבירה. שיטת העבודה היא שהמנוף מוצב באופן יציב מתחת לסלון של דירת המגורים. העובדים מניחים על הרמפה ציוד כמו ארגזים, ריהוט, מקרר וכו’ וקושרים אותו היטב. הם מעלים את הרמפה עד הגובה של המפתח הרחב בוויטרינה של הסלון או המרפסת ועובדים אחרים ממתינים בדירה, מורידים את הארגזים וסוחבים את הציוד החשמלי מהרמפה למטבח, או לכל מיקום אחר בבית.

השימוש במנוף מקצר את זמן ההובלה באופן חד. מניחים את הציוד כמה פעמים הלוך ושוב ובדרך זו כל הציוד נמצא בדירה במהירות רבה. כך נחסך כל נושא ההובלה של פריטים כבדים במעלה המדרגות עד ההגעה לקומה הנדרשת, כך אין מגבלה של מקום אם המעלית קטנה מדי וגם שומרים על בריאותם של העובדים וכך הם לא יעמיסו על עצמם משקל כבד שיזיק לבריאותם.

מובילים מקצועיים הם המפתח להובלה מוצלחת, הצוותים המקצועיים שלנו ישמחו לבצע עבורכם את הובלת המשרד או הבית במלוא האחריות ובהתאם לסיכום הדברים שעליו הוחלט מראש.

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

הובלות קטנות לסטודנטים
הובלות קטנות

הובלות קטנות לסטודנטים

עונת הקיץ מהווה זמן אידיאלי למעבר דירה של סטודנטים. פתיחת שנת הלימודים הקרבה מביאה סטודנטים רבים לשכור דירה בקרבת האוניברסיטה או לעבור מדירה אחת…

קרא עוד »
טיפים להובלה

תהליך הובלת דירות

תהליך הובלת דירות החשש העיקרי הקיים אצל לקוחות אשר מבצעים הליך של הובלת דירה הוא החפצים עצמם, הפחד שמא יעלה בגורלם להיסדק להישבר או אף

קרא עוד »
הובלת משטחים
הובלות מיוחדות

הובלות משטחים

חברות רבות, בעיקר במגזר המוסדי, זקוקות לשירותיהם של חברות הובלה לצורך הובלת משטחים וקווי חלוקה. שירותי הובלת משטחים, באים לידי ביטוי…

קרא עוד »
הובלות בעיר
הובלות בכל הארץ

מובילים בתל אביב

הובלות ברמת גן, בהשוואה להובלות בתל אביב, הן ממש משחק ילדים. תל אביב ידועה במספר בעיות עיקריות אשר מקשות על המובילים. אחת המשמעותיות שבהן היא בעיית החנייה…

קרא עוד »
הובלה בטוחה
בלוג הובלות

הובלה בטוחה

על מנת שתוכלו לעבור דירה בראש שקט ובנחת, חשוב שתדעו עם מי עליכם לבצע את המעבר. בעידן של היום זה בהחלט לא מספיק…

קרא עוד »
טיפים להובלה

תמחור וביטוח הובלה

תמחור וביטוח הובלה מעבר דירה אינו דבר שנעשה לעיתים תכופות, מכאן שלרוב אין לנו את המידע הדרוש כדי לדאוג שהמעבר יהיה מסודר ולא יקר במיוחד.

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ