קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלת בתי עסק

הובלת בתי עסק אינה דבר של מה בכך ואין להשוות אותה להובלת דירה או אפילו משרד קטן. לרוב הובלה של בתי עסק היא פרוייקט רציני וגדול אשר מצריך הכנה מוקדמת, בדיקות מעמיקות של חברות הובלה, המלצות, בדיקת פוליסת ביטוח החברה ובדיקת אחריות החברה במקרה של תאונה או נזק לציוד. מיותר לציין כי לא כל חברת הובלות מסוגלת לבצע הובלה בית עסק ומספר החברות אשר מסוגלות לבצע זאת הוא מצומצם באופן משמעותי ביחס לחברות המבצעות מעבר והובלת דירות ומשרדים.

מה יש לבחון בעת מעבר בית עסק?

סביר להניח כי כל בית עסק צריך לבצע מעבר למקום אחר בשלב כלשהו, בין אם מדובר על משרד קטן או בית עסק גדול יותר – בסופו של דבר, לרוב המיקום אינו קבוע ומשתנה בהתאם לצרכים של כל מוסד ובית עסק. בשלב זה, כאשר אנו מחפשים חברת הובלות חשוב לבדוק מספר פרמטרים אשר יכולים לעזור לכם בנושא של בחירת חברת הובלות מומלצת ואיכותית למעבר שלכם.

הקפידו כי החברה מספקת שירותי מנוף והרמה

קודם כל, לפני שבכלל מתחילים בתהליך קבלת הצעת המחיר – מומלץ מאוד לעשות את כל התהליך מוקדם, לפחות חודשיים קודם (בייחוד בתקופת הקיץ, כאשר החברות עמוסות יותר) ולהתחיל בתהליך חיפוש החברה. כך יהיה לכם מספיק זמן לתאם מראש, לבדוק ולבדוק שוב את החברות השונות, לקבל המלצות ופידבקים ואף לעשות הסכם מסודר עם החברה, לבדוק את פוליסת הביטוח שלה ובעיקר לערוך השוואת מחירים בהובלות בין החברות השונות.

שלב הבדיקות

השלב הראשוני הינו שלב בדיקות החברות – עוד לפני קבלת הצעות המחיר. כאן חשוב לבוא ולבדוק חברות הובלות המתמחות במתן שירותי הובלה לבתי עסק או שירות חברות הובלת משרדים (תלוי בגודל הפרוייקט שאתם צריכים). בשלב זה עליכם לבדוק את ההמלצות על החברות השונות אותם תוכלו לראות בדף הפרופיל שלהם בפורטל הובלות, לחפש על החברות בגוגל ולבדוק מה התוצאות שעולות לכם מהחיפוש, להסתכל באתר החברה ולראות האם מדובר באתר שמשדר מקצועיות ואמינות או באתר הבנוי בצורה מרושלת ובלי דף שירות לקוחות ויצירת קשר – כך גם תוכלו לדעת שאין לכם אמא ואבא בתהליך המעבר, או לחילופין אתר שמשדר מקצועיות ואמינות ובנוי ברמה הגבוהה ביותר. הרושם שתקבלו בהחלט יכול לקבוע אם מדובר בחברה מקצועית או לא.

עיבדו רק עם מובילים מומלצים

שלב הצעות המחיר

שלב זה מגיע לאחר הסינון הראשוני, בו עליכם לקבל מספר הצעות מחיר להובלה דרך החברות שקיבלתם לגביהם רושם ראשוני חיובי ונראה לכם שתרצו לעבוד איתם. בשלב זה עליכם להגיש בקשה עבור הצעת מחיר להובלת בתי עסק או הצעות להובלת משרד ולהתחיל לערוך השוואת מחירים בין ההצעות השונות. את הצעות המחיר שתקבלו תוכלו לבדוק ביחס לחברות השונות ולהחליט איזה טווח מחירים מתאים לכם וכמה נראה לכם סביר לשלם עבור הובלת העסק שלכם.

שלב הפגישה

בעיקרון שלב זה הוא יחד עם שלב הצעת המחיר, אך יש דגשים רלוונטים שחשוב לשים אליהם לב בשלב זה ולכן גם חשוב להקפיד עליהם:
בידקו פוליסת ביטוח של החברה – מכיוון שמדובר על הובלה של בית עסק שלרוב הינה מורכבת ומסובכת, חשוב לבדוק שהחברה אכן עובדת עם פוליסת ביטוח אשר מתאימה בכיסוי שלה לפחות לשווי תכולת הציוד שיש לכם להוביל. למשל אם מדובר בשווי של ציוד בחצי מיליון שקל, הפוליסה צריכה לכסות לפחות עד סכום זה ורצוי שאפילו יותר.

הובלת משרד או בית עסק היא תהליך מורכב שיש להיערך אליו מראש בידקו את פוליסות הביטוח של משאיות החברה

דבר נוסף שצריך לבדוק הוא האם החברה מספקת לכם שירותי מינוף ויש ביכולתה אפשרות להעמסת ציוד כבד. רוב הובלות בתי עסק מצריכות רמפה שיכולה להרים משקלים כבדים של המשאית ושירותי מנוף להעמסת משקלים כבדים במיוחד כשמדובר במכונות וציוד רפואי.
בנוסף חשוב לבדוק כי החברה מספקת לכם את כמות הסבלים שדרושים להובלה ומספר משאיות, שכן ברוב המקרים של הובלת בתי עסק מדובר על הובלה של יותר ממשאית אחת או אפילו שתיים, שכן מדובר בפרוייקטים גדולים ומורכבים.

שלב ההסכם

בשלב זה חשוב להכניס את כל הפרטים שסגרתם עם החברה, את התכולה שיש להעביר, כמות הסבלים, תאריך ושעה ובעיקר סעיפים של פיצוי במקרה של פגיעה ונזק כלשהו בציוד או כל נזק אחר שיכול להיגרם לכם בתהליך ההובלה. כמו כן, חשוב לבדוק מהי גובה ההשתתפות העצמית שלכם במקרה של הפעלת פוליסת הביטוח. טיפ בנושא זה: אם תתעקשו מספיק, גובה ההשתתפות העצמית שלכם יכול להיות על החברה ולא לרדת מהכיס שלכם, רק חשוב לציין זאת בהסכם עם החברה.

יום המעבר

רצוי לעשות טלפון לחברת הובלות יום לפני המעבר ולבדוק שהכל מוכן למחר. הקפידו לקבוע את ההובלה לשעות הבוקר המוקדמות כאשר אין פקקים והמובילים מגיעים רעננים ליום העבודה החדש. במידה ומדובר על הובלת משרדים, רצוי לתת יום חופש לעובדים ולהשאיר רק את מי שצריך לטפל בלוגיסטיקה של המעבר כמו המנהל או הפקידה שיראו שהכל קורה בשלום ומן הסתם גם להיות שם כי מדובר על יום קריטי מבחינתכם. את כל הציוד שיש לכם מבחינת קלסרים וניירת, הקפידו כי החברה אורזת בארגזים נפרדים ותנו הנחיות למובילים היכן צריך לפרוק את הציוד. רצוי לסמן על הארגזים להיכן מיועד כל ארגז.

השאירו כסף מזומן לתת טיפ למובילים וגם רצוי להכין בקבוק מים וכוסות חד פעמיות לשתייה קרה או אם אתם ממש רוצים להראות הערכה – גם אבטיח קר ביום חם יכול לעשות את העבודה ולדרבן את צוות הסבלים לעשות עבודה טובה יותר.

לסיכום

מעבר של בית עסק הוא תהליך מורכב אשר יש להיערך אליו מראש. אך יחד עם זאת, במידה ותקפידו לבצע את כל השלבים ולבדוק את החברות אשר מהם תקבלו הצעות מחיר, תוכלו להבטיח לעצמכם הובלה שקטה ובטוחה עם צוות מקצועי וחברת הובלות מומלצת אשר תבצע עבורכם את תהליך המעבר ביעילות, מקצועיות ומהירות.

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

שילוח בינלאומי
בלוג הובלות

העברת משלוח לחו”ל

תפקידם של חברות השילוח הבינלאומי השונות בישראל הוא לדאוג לכל הצדדים של המשלוח אשר נשלח מישראל או מגיע לישראל ממדינה אחרת ברחבי העולם, טיפול…

קרא עוד »
טיפים להובלה

אחסנת ציוד

אחסנת ציוד אחסון ואחסנת ציוד זוהי אולי המשימה המורכבת ביותר שצריכה להתמודד איתה משפחה, אשר טסה לשליחות מעבר לים, או מתעכבת עם כניסתה לביתה החדש,

קרא עוד »
מובילים עבודת צוות
בלוג הובלות

מובילים מקצועיים

אמנם, ענף ההובלות מאפשר תעסוקה רבה למחוסרי מקצוע או הכשרה מקצועית בתחום מסוים, יחד עם זאת, הובלה של דירות או משרדים…

קרא עוד »
ארגזים להובלה
בלוג הובלות

השכרת ארגזים להובלה

בכל הובלת דירה אנו נדרשים לארוז את הציוד והתכולה בארגזים אשר לרוב מסופקים לנו על ידי חברת הובלה ובמקרים מסויימים גם עולים לנו כסף…

קרא עוד »
משלוחים
טיפים להובלה

בחירת חברת משלוחים

הקפידו לבדוק את חברת השליחויות איתה אתם עתידים לעבוד, מהם שנות הניסיון והוותק שצברה, רצוי שהוותק
יכלול מספר…

קרא עוד »
הובלה בצורה הנכונה
בלוג הובלות

הובלת דירות נכונה

בכל מה שקשור להובלת דירות צריך לזכור מספר דברים חשובים אשר מהווים את נקודות היסוד בקשר להובלה שלכם. במאמר הבא ננסה להביא לכם מספר…

קרא עוד »
בלוג הובלות

הובלות חשוב לדעת

הסלון שלכם מלא בארגזי קרטון ארוזים ומסומנים. הדברים השבירים נארזו פעמיים עם נייר עיתון ועם נייר בועות. הדירה כולה מקופלת, החדרים ריקים…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ