קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלות קטנות – מחירים ועצות

הובלות קטנות הן למעשה מושג רחב שנולד מתוך הצרכן בין הובלות דירות, הובלות פריטים בודדים והובלת רהיטים אשר בד”כ מאגד בתוכו הובלת דירות חדר, הובלות סטודנטים והובלות רהיטים ופריטים בודדים. במידה ונדע טוב יותר כיצד לבחור חברת הובלות קטנות ונכיר את מחירון הובלות קטנות נוכל לחסוך כסף ויחד עם זאת לקבל שירות איכותי, מקצועי ולשמור על הציוד שלנו.

כיצד לדעת האם התכולה שלכם נכנסת להגדרה של הובלות קטנות

בניגוד למה שנהוג לחשוב, פעמים רבות גם הובלת דירה או פריטים רבים יכולה להיכנס להגדרה של הובלות קטנות ומנגד הובלת פסנתר או פריטים בודדים יכולה להיות הובלה מורכבת ומסובכת בעלות שווה או אפילו יקרה יותר מעלות הובלת דירת שלושה חדרים.

הכלל הוא בנפח הציוד, קוב – הנפח שתופס הציוד במשאית, או לחילופין במורכבות ההובלה. במידה והציוד שלכם הוא עד 5 קוב תכולה (מקביל לחדר קטן) ואינו כולל פריטים מוסבכים במיוחד כגון הובלת פסנתרים, הובלות משטחים וכיוצא בזה, אתם נכנסים תחת ההגדרה של הובלה קטנה, מה שמאפשר לכם גמישות במחיר בניגוד להובלות גדולות יותר. במידה ואתם מסוגלים להיות גמישים גם בתאריך ההובלה, תוכלו לעשות זאת בתור הובלה “על הדרך” ולחסוך עד שליש מעלות ההובלה.
הובלות קטנות

הובלות קטנות בקירור ותנאים מיוחדים

ישנם הובלות קטנות בקירור ותנאים מיוחדים אשר דורשים ציוד מיוחד כגון משאית קירור, הובלה בקירור או הקפאה, הובלות מנוף, הרמות ציוד, הובלת פסנתרים וכו’. במקרה של הובלה בקירור המחיר נקבע לפי משקל ולא לפי נפח ולכן במקרה זה עלות בנפח של קוב תגיע ל 200 ש”ח. במקרים של הובלה ללא מורכבות מיוחדת המחיר נקבע לפי מורכבות הציוד והתכולה, בתוספת התנאים הנדרשים, כך לדוגמא עלות תוספת מנוף נעה בסביבות 250 ש”ח לשעה, עלות הרמה עם טנדר יכולה להיות אף זולה יותר. גם כאן ניתן לחסוך במחירים ועלויות, עירכו השוואת מחירי הובלות קטנות עם מובילים מומלצים ובחרו את ההצעה המשתלמת ביותר.

השכרת משאיות להובלה עצמית

הובלות קטנות – השכרת משאיות

במידה ואתם מעוניינים בחיסכון גדול יותר בעלות ההובלה ויש לכם את היכולת לבצע את הסבלות עבור ההובלה בעצמכם, תוכלו להשכיר משאית או טנדר קטן ולעשות זאת בדרך של הובלה עצמית. במידה ובחרתם לבצע השכרת טנדרים או לשכור משאית עבור הובלה עצמית, חשוב לבדוק כי הציוד נכנס במשאית ובנוסף בידקו כי המשאית בעלת פוליסה תקינה בתוקף.

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

שילוח בינלאומי
בלוג הובלות

העברת משלוח לחו”ל

תפקידם של חברות השילוח הבינלאומי השונות בישראל הוא לדאוג לכל הצדדים של המשלוח אשר נשלח מישראל או מגיע לישראל ממדינה אחרת ברחבי העולם, טיפול…

קרא עוד »
מבצעים בהובלות
בלוג הובלות

מבצעים בהובלות

כצרכנים ישראלים אנחנו אוהבים לקבל את המחירים הטובים ביותר עבור המוצרים והשירותים שאנו קונים. כמו בכל תחום אחר, גם בשוק של פורטל הובלות…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ