קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלות קטנות לסטודנטים

עונת הקיץ מהווה זמן אידיאלי למעבר דירה של סטודנטים. פתיחת שנת הלימודים הקרבה מביאה סטודנטים רבים לשכור דירה בקרבת האוניברסיטה או לעבור מדירה אחת לדירה אחרת. מאחר והסטודנטים אינם בעלי ציוד רב או שהדירה שאליה הם עוברים היא דירה בשותפות או דירה קטנה מאוד שאין בה מקום, לרוב, עולה הצורך בביצוע הובלות קטנות בלבד לצורך מעבר דירה. מה המשמעות של ביצוע הובלות קטנות לסטודנטים וכיצד ניתן לבצע הובלות בסדר גודל קטן? כל התשובות בכתבה הבאה.

מה הכוונה בהובלות קטנות?

הובלות קטנות הן הובלות של מספר בודד של פריטים או מספר בודד של ארגזים. לרוב, תכולתן של ההובלות הנחשבות לקטנות אינה כוללת מספר רב של רהיטים או מספר רב של ארגזים. הובלות קטנות יכולות להיות גם הובלת של פריט מסוים בעל משקל כבד כמו רהיט גדול במיוחד, פסנתר, ארון גדול וכדומה. מובילים רבים מגדירים הובלות קטנות גם עבור הובלות המאופיינות במספר קטן של חפצים ורהיטים בנוסף למספר בודד של ארגזים.
מובילים אשר מעניקים שירותי הובלות קטנות לרוב יעניקו שירות זול ומהיר יותר משירות של מובילים המעניקים שירותי הובלות גדולות. מאחר ועלות הובלה גדולה היא גבוהה במיוחד ללא קשר לכמות הפריטים, בחירה מראש של מוביל אשר מתמחה בביצוע הובלות קטנות תוזיל משמעותית את עלות ההובלה.
משאית או טנדר לשירותי הובלות קטנות

בחירת חברה לביצוע הובלות קטנות לסטודנטים

לפני בחירת חברה לביצוע ההובלות הקטנות יש לוודא שאכן השירותים של החברה כוללים שירותי הובלות קטנות באופן מפורש. חברה שמגדירה ביצוע הובלות באופן כללי ולא הובלות קטנות עלולה לתמחר את עלות ההובלה על פי מחירי הובלה רגילה ולא על פי מחירי הובלה קטנה. בנוסף, חברת ההובלות הנבחרת צריכה להיות בעלת רישיון לעסוק בהובלות באופן כללי וכוללת ביטוח מפני נזקים לציוד המועבר.
על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר, חשוב לבצע סקר שוק של חברות הובלה שונות המציעות שירותי הובלות קטנות ולפרט ככל הניתן את התכולה. פירוט מקסימלי של הפריטים המבוקשים להובלה תמנע תמחור שגוי ואי הבנות עם ביצוע השירות על ידי חברת ההובלות.

הובלות סטודנטים – בקשו הנחת סטודנט מהמובילים רכב להובלה קטנה או משלוחים
במידה ואתם סטודנטים אשר צריכים שירותי הובלה, חשוב לציין זאת במהלך השיחה עם נציג החברה. חברות רבות מעניקות הנחות לסטודנטים ומספקות שירותי הובלות סטודנט למגזר. חשוב לציין גם את מקום ההובלה ופירוט התכולה שלכם. במידה ולא הצלחתם למצוא חברה אשר עומדת ברף המחירים שאתם מוכנים לשלם עבור ההובלה שלכם, מומלץ לבדוק זאת גם בעמוד לוח מודעות להובלה באתר ולמצוא שותפים להובלה שלכם. בצורה כזו תוכלו לחסוך בעלות ההובלה, אך זאת רק במידה והמשאית לא תיהיה מלאה והמובילים יוכלו להכניס תכולה של שותף נוסף להובלה שלכם.

מתי להזמין שירותי הובלות קטנות

שירותי הובלות קטנות רלוונטיים במיוחד כאשר עולה הצורך להוביל פריטים קטנים ומעטים. הובלות קטנות מוגדרות כהובלות שאינן דורשות פירוק והרכבה של רהיטים, אינן מצריכות סחיבה של כמות רבה של רהיטים או מוצרי חשמל ושמורכבות ההובלה לא גדולה במיוחד כמו הובלה מדירה הנמצאת בקומה גבוה או הובלה של חפצים יקרי ערך הדורשים משנה זהירות וביטוח יקר.

קבל הצעת מחיר להובלת סטודנטים

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

קרטוני אריזה
בלוג הובלות

קרטוני אריזה

כל מי שיצא לו לעבור דירה אפילו פעם אחת בחיים מכיר את בעיית המחסור בקרטוני אריזה. תמיד לפני ההובלה אנו טורחים בחיפושים אחר האריזות…

קרא עוד »
משלוח בינלאומי
הובלות מיוחדות

שילוח אווירי

שילוח אווירי, נשמע לכאורה הליך מאיים, אך הבחירה בחברה נכונה ואמינה אשר מבצעת שילוח בינלאומי הופכת את האיום להליך פשוט…

קרא עוד »
בלוג הובלות

שירותי הובלה

הזמנת שירותי הובלה היא פעולה בה התנסה כל מי שביקש לעבור דירה או לפנות משרד או מבנה כלשהו. בעלי מקצוע מתחום ההובלה בארץ…

קרא עוד »
תכנון הובלת דירה
טיפים להובלה

כיצד לארוז לקראת המעבר

רבים מאיתנו מחליטים לעבור דירה מסיבות שונות ומגוונות. מצד אחד זוהי התחלה חדשה היכולה מאוד לרגש אותנו ומאידך התכנון עצמו של מעבר הדירה…

קרא עוד »
מובילים
טיפים להובלה

מוביל או חברת הובלות

הדבר הראשון שצץ בראש הוא הרעיון שפניה למוביל פרטי או למובילים תעלה לנו פחות מאשר פנייה לחברה גדולה. כנראה שהדבר נכון. אולם…

קרא עוד »
מובילים עבודת צוות
בלוג הובלות

מובילים מקצועיים

אמנם, ענף ההובלות מאפשר תעסוקה רבה למחוסרי מקצוע או הכשרה מקצועית בתחום מסוים, יחד עם זאת, הובלה של דירות או משרדים…

קרא עוד »
מומלצים בהובלות
בלוג הובלות

מובילים מומלצים

ענף ההובלות רווי במספר רב של מובילים אשר מציעים את שירותיהם לקהל האנשים המעוניינים בשירותי הובלות. הבעיה הנוצרת היא כאשר אנו לא יכולים לדעת את מי…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ