קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלות - עסקה טובה

העברת דירה היא תהליך מרגש, תוצאה של החלטות קשות ואמיצות, המכיל בתוכו אתגרים חדשים רבים.

שאלה נפוצה בקרב משפחות העומדות בפני מעבר דירה היא: כמה תעלה בסופו של דבר ההובלה? מחקרים מראים, שהעלויות הנלוות למעבר דירה, מגיעות ל- 2% מערך הדירה בממוצע, בתוך עלויות אלו נכללים מיסים, הובלות, שיפוצים, קניית רהיטים המותאמים לדירה ועוד.

מחיר ההובלה לבדה תלוי בגורמים רבים, ישנו טווח מחירים רחב בין חברות הובלה רבות.

בין הגורמים המשנים את מחיר ההובלה: עונת השנה של ההובלה לדוגמא, בקיץ, בו משפחות רבות עוברות דירה, מחיר ההובלה יעלה, כמו כן מחירן של ההובלות ישתנה בהתאם למרחק אותו יצטרכו המובילים לעבור בין שתי הדירות, גודל תכולת הבית, קומות הדירה החדשה והישנה, קיום מעלית בבניינים (האם המובילים יצטרכו לעלות במדרגות?), הגישה לחנייה משני הבניינים.

אלה רק חלק מהמשתנים הנלקחים בחשבון בעת חישוב הצעת מחיר הניתנת על ידי חברת ההובלות.

מכיוון שישנם משתנים רבים כל-כך, הדרך היעילה ביותר לקבלת הערכה מדויקת של מחיר העברת דירה, היא לקבל הצעת מחיר מפורטת מחברות ההובלה על סמך הנתונים שמועברים להם אודות הדירה ותכולתה.

לשים לב

על הצעת המחיר של ההובלה לכלול רשימה של תכולת הבית, ייתכן וישנם חפצים שהמובילים יצטרכו לפרק על מנת להוציאם מהדירה בעת מעבר דירה, בכל מקרה כדאי לקבל הצעת מחיר ממספר חברות הובלות מתחרות, אך חשוב לזכור, לא תמיד כדאי לקחת הצעה של חברת הובלות הזולה ביותר.

העברת דירה היא תהליך בה אנו מפקידים את חפצינו בידי מובילים זרים, חשוב ביותר שזרים אלו יהיו מובילים מקצועיים ואחראיים ולא תמיד נמצא את אלו בהצעה הזולה ביותר.

מובילים רבים אינם רוכשים ביטוח על תכולת ההובלה, אין צורך להכביר במילים כמה ביטוח הוא חשוב בעת העברת דירה. המחיר הנוסף, הוא בהחלט כדאי והוא בטל בשישים לעומת סך ההוצאה של העברת דירה.

לעיתים חברת ההובלות הזולה ביותר בטווח הקצר, תתברר להיות היקרה ביותר בסופו של דבר.

עבודה עם חאפרים בהובלות תעלה לכם ביוקר וכנראה שתשלמו מחיר זול בהתחלה אבל אחרי זה תשלימו את הפערים ובגדול! לא תמיד חברת הובלות הזולה ביותר היא הטובה ביותר ולהיפך, חברה רצינית לא תרשה לעצמה לעבוד בחינם ותספק לכם אחריות עבור ביצוע ההובלה.

חברת הובלות מקצועית תתן לכם את הרגשה שאפשר לסמוך עליה וזאת תוכלו להרגיש בשירות, ביחס ובזמינות החברה אליכם.

הגיעו לסיכום עם חברת ההובלות על המחיר הסופי, תעדו אותו בכתב ובחתימת שני הצדדים, תיעוד ההסכם בכתב ובחתימה, יחייב את חברת ההובלות לקיים את הצד שלה בעסקה ולגבות את המחיר המדויק שסוכם ביום ביצוע העבודה.

לקבלת הצעות מחיר נוספות מלא את טופס המכרז בדף הבית

מאמרים נוספים בנושא הובלות

טיפים

הובלות – עסקה טובה

הובלות – עסקה טובה העברת דירה היא תהליך מרגש, תוצאה של החלטות קשות ואמיצות, המכיל בתוכו אתגרים חדשים רבים. שאלה נפוצה בקרב משפחות העומדות בפני

קרא עוד »
טיפים

אחסון – שאלות נפוצות

אחסון – שאלות נפוצות בבואנו לבצע אחסון דירה, צצות שאלות כאלו או אחרות אשר לא תמיד אנו מוצאים את התשובה המדויקת ולעיתים אנו מעלים השערות

קרא עוד »
טיפים

איך לבחור מוביל

איך לבחור מוביל בחירת מוביל בעת מעבר דירה הינה החלטה שעשויה לקבוע האם תיהנו ממעבר דירה נעים וקל או תסבלו ממעבר דירה ארוך ומייגע. איכותו

קרא עוד »
שינוי גודל גופנים
Open chat
צריך הובלה?
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות, לאן ההובלה?