הובלות סקר שוק

כיצד בוחרים חברת הובלות? אם אתם עומדים לפני מעבר דירה, אחת ההחלטות החשובות לתהליך המעבר הוא, את שירותיה של איזו חברת הובלות תשכירו כדי לבצע את המעבר?

כמו בכל תחום אחר, כלקוחות מומלץ לערוך סקר שוק ולבצע השוואות בין חברות הובלות, לעיתים תמצאו הבדלים ניכרים במחירים ובשירותים הניתנים על ידי חברות הובלות אלו.

כדאי לשאול מכרים שעברו דירה בתקופה האחרונה בנוגע לטיב השירות שהם קיבלו מחברת הובלה שהעסיקו, כדברי המאמר, "אין חכם כבעל ניסיון".

לפני ביצוע סקר השוק, כדאי לכם לערוך רשימה מפורטת של פרטי ההובלה בה אתם מעוניינים, רשימה זו תכלול את כל הפרטים הרלוונטיים לקביעתה של מחיר הובלה, רשימת פרטי תכולת הבית, המרחק בין הבית הישן לחדש ובנוסף, כל פרט אחר שנראה לכם חשוב לצורך ביצוע הובלה יעילה.

בנוסף להמלצות חברים אפשר לאסוף הצעות דרך אתר hovala.com, ניתן לקבל תוך דקות עד חמש הצעות מחיר לא מחייבות ממובילים מקצועיים דרך דף הבית בטופס הצעת מחיר להובלה, הקפידו בעת מילוי הטופס לדייק ככל הניתן כך שההצעה אותה תקבלו תשקף את הפרטים אותם מילאתם.

לאחר מילוי הטופס יתקשרו אליכם מספר מובילים, אנא תהיו סבלניים הסבירו שוב ושוב את הצרכים שלכם, מה חשוב לכם,  למתי ההובלה, האם יש חנייה ועוד הרבה פרטים נוספים שבוודאי המוביל ישאל אותכם.

כשפונים לשירותי חברת הובלות, יש לבדוק שהחברה היא חברה מקצועית ואמינה ושהיא מעסיקה עובדים מקצועיים, ישנם כמה דרכים לבדוק זאת: כתנאי בסיסי, חברת הובלות רצינית צריכה להיות עוסק מורשה מוכר, בקשו לראות את רישיון ההובלה הנדרש על פי חוק.

תנאי הכרחי נוסף, לחברה חייב להיות ביטוח על נזקים העלולים להתרחש בזמן הובלה, אפילו אם אין לכם מכרים ששכרו שירותים של חברת הובלות שאתם מעוניינים בשירותיה, כדאי לחפש לקוחות שקיבלו שירות מחברת הובלות מסויימת על מנת לבדוק את אמינותה וטיב שירותה.

כמה מהשאלות שכדאי לשאול הם, האם ההובלה הגיעה בזמן? האם החברה סיפקה את השירות במקצועיות ובאדיבות? האם נגרמו נזקים לחפצים בעת ההובלה? ישנן עוד שאלות רבות שיכולות להישאל, אך אלו כמה מהעיקריות והחשובות שבהן.

חשוב לברר

בררו ממנהלי החברה מה תהייה הציפייה לטיפ, השאירו את ההחלטה על גובה הטיפ בהתאם לטיב ההובלה, לחברות הובלות רציניות יש חומר כתוב עם כל הנהלים בנוגע להובלות שבביצוען.

בקבלת הצעת המחיר יש לוודא שכל הפרטים מכוסים בהצעה, מעבר דירה הינו עסק יקר ואנו רוצים למזער את ההוצאות הלא צפויות. פרטים שנוכל לברר בטרם ההובלה הם:

עלות פירוק מוצר חשמלי או רהיט (במקרה ולא ניתן להעבירו במצבו השלם), 

האם בהצעת המחיר כלולה אספקת חומרי אריזה? האם החברה מפצה על איחור ביום המעבר?

האם הפריטים בהובלה מבוטחים ובאיזה סכום?

בקשו הצעה כתובה וחתומה של החברה בפקס בכדי להמנע מהפתעות ביום ההובלה.

אם מדובר בהובלה גדולה אפשר לבקש מנציג מטעם חברת ההובלה לבוא ולראות את הפרטים טרם ההובלה, כך למעשה אפשר להמנע מהפתעות נוספות

בידקו המלצות על המוביל, במידה והמוביל עובד דרך hovala.com סביר להניח שמדובר בבעלי מקצוע מהשורה הראשונה עם נסיון של שנים בהובלות

רובנו עוברים דירה לעיתים רחוקות, ולכן כדאי להשקיע זמן ומאמץ בסקר שוק מקדים על מנת למצוא חברת הובלות שתוודא שתהליך המעבר יעבור בהצלחה.

לקבלת הצעות מחיר נוספות מלא את טופס המכרז בדף הבית

מאמרים נוספים בנושא הובלות

טיפים

הובלת מנוף

הובלת מנוף הובלה בעזרת מנוף היא אחת הדרכים היעילות ביותר להעברת החפצים כבדים, או חפצים אשר אינם יכולים להיכנס דרך הפתח של הדלת. שינוע החפצים

קרא עוד »
הובלה
טיפים

הובלה

הובלה כיום ישנן חברות הובלה רבות בשוק, אשר מציעות מגוון רחב של שירותים ללקוחות בטווח מחירים שונה בין הובלה אחת לאחרת. אך אנו בתור צרכנים,

קרא עוד »
טיפים

הובלת דירה

הובלת דירה אתה צריך הובלת דירה ולא יודע מאיפה להתחיל? אמרו לך שמציאת חברת הובלות אמינה בדומה למציאת מוסך היא משימה כמעט בלתי אפשרית –

קרא עוד »
גלילה למעלה