קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלות משטחים

חברות רבות, בעיקר במגזר המוסדי, זקוקות לשירותיהם של חברות הובלה לצורך הובלת משטחים וקווי חלוקה. שירותי הובלת משטחים, באים לידי ביטוי בעיקר כאשר מדובר על גופים גדולים אשר צריכים לבצע הובלה של כמויות סחורה גדולות ללקוחותיהם, בדרך כלל באופן קבוע.

במידה ואתם עסק או שייכים בצורה כזו או אחרת למגזר העסקי, המאמר הבא מיועד עבורכם. כאן אנחנו ננסה לתת לכם מידע לגבי שירותי הובלת משטחים, כיצד יש לתמחר שירות זה ועל פי מה נקבע המחיר, מיהם החברות המספקות שירותים אלו וכיצד לבחור חברה אשר תספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

תמחור הובלת משטחים

בניגוד לשירותי הובלת דירות אשר בה המחיר נקבע לפי שיקלול של מספר פרמטרים ובעיקר לפי כמות וסוג התכולה, כאשר מדובר על הובלת משטחים הנושא פשוט יותר. מחירי הובלת משטחים נקבעים לרוב לפי מספר המשטחים אשר יש להוביל ומרחק ההובלה.

תמחור כל משטח נע בין 150-250 ש”ח למשטח, תלוי בחברה מולה אתם עובדים, כאשר ישנה התחשבות במרחק הנסיעה. לרוב, עסקים אשר מבצעים שירותים אלה, מחלקים את ההובלות לחברות שונות לפי האיזור בארץ. לדוגמא: חברה בעלת שני מפעלים לייצור סחורה אשר נמצאים במרכז ובצפון, תוציא את הסחורה משני מוקדים שונים ובכך תיצור קווי חלוקה המחולקים לפי אזורים על מנת להוזיל את עלויות ההובלה.

חשוב לציין, כי לא תמיד צריך לפנות לחברות הובלה שונות על מנת לבצע הפרדה של קווי חלוקה. רוב החברות הרציניות אשר מבצעות קווי חלוקה יוכלו לספק לכם מובילים בכל איזור בארץ בו יש לבצע את ההובלה. כך שרשת קווי החלוקה של החברות פרוסה בכל הארץ ויכולה להתאים לאיזור החלוקה שלכם.

שירותי מלזגה עבור הובלת משטחים קווי חלוקה להובלת משטחים

חברות הובלת משטחים

במידה ואתם זקוקים לשירות זה ומחפשים חברה אשר יכולה לספק לכם שירות מקצועי ולהוסיף אתכם לקווי החלוקה שלה, תוכלו למצוא חברות הובלת משטחים באתר שלנו ולקבל הצעת מחיר תוך שליחת טופס המכרז האישי. חשוב להבחין בין חברות המבצעות שירות זה לחברות העוסקות בתחום של הובלת דירות. כאן מדובר על שירות אשר מבוסס על העיקרון של קווי חלוקה של הובלות ומסופק באופן קבוע על ידי החברה.

לא כל חברת הובלה יכולה לבצע שירותים אלו, שכן במקרים רבים נדרש ציוד מיוחד המתאים לשירות זה, כגון: משאית עם רמפה ובחלק מהמקרים משאיות פתוחות (למשל במקרה של הובלת משטחים גדולים במיוחד או שקי ענק), ביטוח תכולה מקיף אשר מספק לכם פוליסה מקיפה על הציוד והסחורה ובמקרים מסויימים מלגזה להרמת המשטחים. למרות שלרוב, על העסק לספק את המלגזה, שכן משאית החברה מגיעה אל העסק ולא להיפך.

בחירת חברה

הדרך הטובה והפשוטה ביותר לבחירת חברה היא לבצע בדיקה של החברות בנושא. בשלב הראשון רצוי לבדוק מי החברות המספקות שירותים אלו והאם הם מוכרות במגזר העסקי כנותני שירותי עבור הובלות לעסקים. חשוב לבדוק מול מי אתם עובדים, היות ומדובר בסחורה רבה אשר תגיע לידי המובילים. רמת המקצועיות של החברה חייבת להיות גבוהה ביותר, שכן מדובר על ציוד רב, אשר חייב להגיע ליעדו בזמן וללא עכבות. בנוסף היות ומדובר על חברה איתה אתם הולכים לעבוד באופן קבוע, במידה ומדובר על קווי חלוקה, ולכן מקצועיות החברה חייבת להיות כזו אשר לא תשאיר שום מקום לטעויות.

מה חשוב לעשות

הקפידו להכין הסכם מפורט עם החברה אשר מגדיר את תפקידה והשירות שעליה לספק לכם. ציינו את השעות והימים שעל החברה לבצע את החלוקה, יש לציין את המחירים על פיהם נעשה החישוב וכמובן אופן התשלום, שכן רוב המוסדות משלמות לפי תשלום שטוף פלוס.. פרטים אלו חשוב לציין בהסכם העבודה ואף לפרט האם קיימים יחסי עובד מעביד או כל הסדר אחר אשר יש לכם עם החברה.

דבר נוסף אשר יש להכניס להסכם הוא סעיף פיצוי בשל תאונה, נזק או כל גורם אחר. סעיף זה צריך להגן עליכם במידה והחברה גרמה נזק לציוד ובמקרה בו החברה אף גרמה לכם נזק בגין טעויות שעשתה. לדוגמא: ציוד אשר לא הגיע ליעדו בזמן או שלא הגיע כלל, ציוד חסר או שנפגע במהלך ההובלה.

שימו לב כי פוליסת הביטוח מגנה עליכם רק עד מחיר מסויים ועליכם לוודא כי שווי הציוד שלכם הוא נמוך או שווה למחיר זה. בנוסף בידקו מראש מה גובה ההשתתפות העצמית ובעיקר, מי צריך לשאת בה במקרה של הפעלת הפוליסה – אתם או החברה. פרטים אלו ואחרים יחסכו לכם כאבי ראש מיותרים בעתיד, כך שתוכלו להיות בראש שקט כאשר הציוד שלכם מובל ליעדו בשלום.

שיהיה בהצלחה!

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

הובלה בצורה הנכונה
בלוג הובלות

הובלת דירות נכונה

בכל מה שקשור להובלת דירות צריך לזכור מספר דברים חשובים אשר מהווים את נקודות היסוד בקשר להובלה שלכם. במאמר הבא ננסה להביא לכם מספר…

קרא עוד »
הובלה
טיפים להובלה

הובלה

הובלה כיום ישנן חברות הובלה רבות בשוק, אשר מציעות מגוון רחב של שירותים ללקוחות בטווח מחירים שונה בין הובלה אחת לאחרת. אך אנו בתור צרכנים,

קרא עוד »
הובלות עסק של מקצוענים
בלוג הובלות

הובלות למקצוענים בלבד

תחום ההובלות הוא עניין למקצוענים, על אף שלעיתים אנו נוטים לחשוב כי בכדי להוביל ציוד ממקום מסוים למקום אחר, די בשני בריונים שיעשו…

קרא עוד »
קרטוני אריזה
בלוג הובלות

קרטוני אריזה

כל מי שיצא לו לעבור דירה אפילו פעם אחת בחיים מכיר את בעיית המחסור בקרטוני אריזה. תמיד לפני ההובלה אנו טורחים בחיפושים אחר האריזות…

קרא עוד »
שינוע מטענים
הובלות מיוחדות

הובלות – שינוע מטענים

אחד הענפים המתפתחים ביותר בענף ההובלות הוא שינוע, שילוח בינלאומי והובלות לחו”ל. שירותי שילוח בינלאומי נפוצים מאד היום וניתן בעזרתם להגיע כמעט לכל…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ