קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלות למקצוענים בלבד

תחום ההובלות הוא עניין למקצוענים, על אף שלעיתים אנו נוטים לחשוב כי בכדי להוביל ציוד ממקום מסוים למקום אחר, די בשני בריונים שיעשו את העבודה, העניין מורכב קצת מעבר לכך.

הובלת דירה היא לא עיניין של מה בכך ויש צורך לשים דגש על לא מעט דברים על מנת שהתכולה תגיעה ליעדה באותו האופן שבה יצאה מפתח הדלת.

ענף ההובלות, בדומה לענפים אחרים במשק הישראלי רווי ועל כן זכות הבחירה נתונה בידי הצרכנים הזקוקים לשרות זה.
פה טמון היתרון שיש לצרכנים. האפשרות שקיימת לצרכן, לבחור חברה אחת מבין מאות חברות המציעות שרותי הובלה, מאפשרת לצרכן להתמקח על מחיר, לבדוק את אופן ההובלה ולהשוות בין המובילים השונים.

הפרטים שרצוי לברר עם חברת הובלות טרם הזמנת השרות:

מחיר ההובלה – השאלה הראשונה שכדאי לשאול היא: מהו המחיר שמציעה החברה עבור ההובלה.
לרוב ישאל אתכם המוביל, מהו הציוד אותו אתם צריכים להעביר ומהיכן להיכן ההובלה.

שאלה נוספת שתעזור בקבלת ההחלטה היא: מהו מחיר הובלה הכוללת אריזה של הציוד לעומת עלות הובלה שלא כוללת אריזה.
על מנת לקבל הערכת מחיר עבור ההובלה ולוודא שאתם לא משלמים יותר, הכנו עבורכם מחירון הובלות.

קבלו הצעת מחיר ממספר חברות הובלה

ביטוח הובלות – מרבית חברות ההובלה מבטחות את עצמן מפני נזקים אשר עלולים להיגרם לציוד בזמן המעבר. יחד עם זאת, חשוב לבדוק האם ביטוח הובלות זה כלול בהצעת המחיר שניתנה עבור ההובלה או שמא יש צורך בתוספת מחיר עבור ביטוח זה.
כמו כן, כדאי לברר מהו הביטוח המומלץ לסדר גודל ההובלה שהנכם מבצעים ומהו סכום הביטוח הכולל, כדאי לשים לב להיקף הביטוח. ככל שהביטוח יהיה גבוהה יותר כך תוכלו להיות שקטים יותר, שהרי יש מי שיכסה את הנזק במידה ויהיה כזה. מומלץ לשכור חברת הובלות המבטחת עצמה עד 100,000 שקלים.

רשימת ציוד – כתבו לעצמכם מבעוד מועד מהי תכולת הדירה והכינו רשימת חפצים הנכללים בתכולה אותה אתם מובילים, ללא יוצא מן הכלל.

קביעת תאריך – הגדירו תאריך יעד בו אתם מעוניינים לבצע את ההובלה והתריעו על כך לפחות 30 יום מראש על מנת לשריין הובלה בטוחה.

הסכם עם החברה – על-מנת למנוע מקרים בו החברה לא מגיעה ביום ההובלה מכל סיבה שהיא, עגנו בהסכם עם החברה פיצוי בגובה של מחצית ממחיר ההובלה לפחות במקרה של ביטול ההובלה על-ידי מי מהצדדים בדקה ה-90.

בדיקת החברה – בדקו מי החברה אליה התקשרתם, מהם שנות הניסיון שלה בתחום וכן אילו משאיות היא מחזיקה ברשותה על מנת לבצע את ההובלה. ישנם מגוון נרחב של משאיות הובלה. חלקן מוגנות בעזרת ברזנט ואילו אחרות אטומות ומשוריינות. באם הציוד אותו אתם מעוניינים להוביל הוא בעל ערך רב, רצוי שתהיה ברשות חברת ההובלות משאית מוגנת החשופה פחות לתנודות ומפגעים.

עבודה עם מובילים מומלצים משמעותה שתישארו מרוצים

חשבוניות מס – אחת הדרכים לברר האם החברה מקצועית ואמינה היא לבדוק האם החברה עובדת עם חשבוניות מס כחוק, דבר אשר מאפשר לכם לדעת האם מדובר בחברה מוכרת כעוסק מורשה או חברה בע”מ.

קבלת המלצות – אם קיימת בידיכם האפשרות לקבל המלצות ממכרים אשר ביצעו הובלה בעזרת חברה מסוימת אין טוב מזה, שהרי המלצות מאנשים מהימנים תותיר אתכם רגועים.

כמו כן כדאי להתקשר ליותר מחברה אחת ולבדוק איתה את האינפורמציה הנדרשת כך תוכלו להתאים לעצמכם הן את השירות והן את המחיר. ניתן לשלוח בקשה להצעת מחיר עבור שירותי הובלות בפורטל הובלות ולערוך השוואת מחירי הובלה בין החברות.

מלאו את הטופס בהמשך הדף בכדי לקבל הצעת מחיר עבור שירותי הובלה

זכרו כי בדיקה נכונה פרושה הובלה מתאימה

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

הובלות עסק של מקצוענים
בלוג הובלות

הובלות למקצוענים בלבד

תחום ההובלות הוא עניין למקצוענים, על אף שלעיתים אנו נוטים לחשוב כי בכדי להוביל ציוד ממקום מסוים למקום אחר, די בשני בריונים שיעשו…

קרא עוד »
מתקני אחסון לריהוט וציוד
שרותי אחסנה

אחסון דירות – תמחור

אחסון דירות בארצות הברית קיים כבר למעלה מעשור. בישראל לעומת זאת החלו להבין את היעילות שבכך רק בשנים האחרונות. למרות שבישראל תחום אחסון…

קרא עוד »
ארגזים להובלה
בלוג הובלות

השכרת ארגזים להובלה

בכל הובלת דירה אנו נדרשים לארוז את הציוד והתכולה בארגזים אשר לרוב מסופקים לנו על ידי חברת הובלה ובמקרים מסויימים גם עולים לנו כסף…

קרא עוד »
הובלה דחופה
הובלות בחגים ובזמנים מיוחדים

הובלה דחופה

החשש העיקרי של כל אחד מאיתנו כאשר הוא מתאם חברת הובלות, זה שצוות המובילים יחליטו להתפתיע ולא יופיע ביום המעבר. בתחילה אנו עוד…

קרא עוד »
הובלות עצות
בלוג הובלות

הובלות מחירים ועצות

כשעוברים דירה וצריך לארוז הרבה חפצים, רהיטים ודברים אישיים אחד מהשיקולים החשובים ביותר הוא כמה הכל יעלה לנו. כמה זה ייצא…

קרא עוד »
הובלה בצורה הנכונה
בלוג הובלות

הובלת דירות נכונה

בכל מה שקשור להובלת דירות צריך לזכור מספר דברים חשובים אשר מהווים את נקודות היסוד בקשר להובלה שלכם. במאמר הבא ננסה להביא לכם מספר…

קרא עוד »
מובילים
טיפים להובלה

מוביל או חברת הובלות

הדבר הראשון שצץ בראש הוא הרעיון שפניה למוביל פרטי או למובילים תעלה לנו פחות מאשר פנייה לחברה גדולה. כנראה שהדבר נכון. אולם…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ