קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלה - רילוקיישין

מעבר לחו”ל מצריך הכנה מוקדמת ובדיקה מראש של החברות השונות.

בניגוד להובלה יבשתית, כאשר מדובר על תהליך של רילוקיישן לחו”ל עלויות המעבר עלולות להיות גבוהות ועל כן כדאי לפנות למספר חברות העוסקות בשירותי שילוח לחו”ל כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת.

על מנת שמעבר הדירה יהיה יעיל וללא תקלות יש לבדוק שמדובר בחברת הובלות אשר מעסיקה סוכנים מורשים ונמצאת בקשר עם סוכנות חיצונית בחו”ל במקום אליו עוברים.

חברת הובלות צריכה להצמיד ללקוחותיה יועץ אשר יסביר את כל הפרטים הכרוכים בהובלה, החל מעלויות המעבר ועד לטפסים אשר צריך למלא, מיסים, מכס וכדומה.

חברת שילוח בינלאומי מקצועית ורצינית אף מעסיקה עמילי מכס בעלי רישיון שתפקידם לטפל בבירוקרטיה הכרוכה בשחרור המטען מהמכס. נציג החברה צריך להסביר לכם מה כדאי שתיקחו אתכם בטיסה ומה עדיף לשלוח בשילוח ימי. כמו כן הוא יכול לייעץ אלו חפצים כדאי להשאיר בארץ שכן עלות הובלות של חפצים מסוימים גדולה יותר מהעלות של קנייתם מחדש.

כדאי לזכור

חשוב לזכור כי עליכם להתחיל את הקשר עם חברת השילוח בשלב מוקדם מאוד טרם המעבר מכיוון שישנם לא מעט סידורים שצריכים להיעשות מראש כמו הזמנת מקום למטען שלכם, ביטוח על התכולה, תיאום פריקת הציוד ושליחתו אליכם בארץ היעד ועוד.

את שירות פריקת המטען ושליחתו אליכם בתוך ארץ היעד חברת השילוח צריכה לספק לכם.

ישנן חברות שילוח בינלאומי המספקות את השירות של הובלה ימית בלבד ולכן יש לבדוק האם החברה שלכם מבצעת את כל התהליך או רק את הליך ההובלה הימי. 

רצוי מאוד לוודא כי ההסדר ביניכם לבין החברה יהיה בכתב ויכיל את כל הפרטים עליהם סיכמתם בשלב הצעת המחיר.

כמו כן, רצוי שתהיה לכם פוליסת ביטוח על התכולה.

ביטוח הוא חשוב למקרה שייגרם נזק כלשהו לחפציכם או למטען עצמו. בנוסף בידקו כי כל השירותים שחברת ההובלה אמורה לספק לכם יהיו בחוזה בכתב על מנת שתוכלו להיות רגועים באשר למעבר.

אריזה ואחסון

חברות הובלות רבות מספקות שירותי אריזה ואחסון ללקוחותיהם.

כדאי להיעזר בשירותי אריזה שיסייעו לשמור על הסדר והארגון ובכך יקלו על ההובלה.

אם בחרתם לארוז לבדכם מומלץ לסמן את הארגזים כדי להבחין ביניהם ובמיוחד לדעת מהם הארגזים השבירים, לא תרצו שהתכולה בארגז תישבר אחרי שהיא עברה חצי עולם בשעת הפריקה, רק בגלל שלא היה סימון שביר.. וכן כדאי לכתוב באנגלית..

כאשר אתם מבצעים את השילוח אין צורך לקחת גם שירותי הובלה לנמל ומשם חברת שילוח נוספת, אלא לסגור הובלת דירה כוללת על כל הציוד לארץ היעד שאתם צריכים, גם אם מדובר בנסיעות כפולות.

יש צורך באחסון של החפצים ולא לכל חברת שילוח ישנם מחסנים בנמלים מהם אתם יוצאים ואליהם אתם מגיעים. יש לבדוק היטיב נושא זה היות וצריך לאחסן את החפצים טרם הוצאתם מישראל או כשהם מגיעים אל ארץ היעד.

במידה ותרצה לקבל הצעות מחיר נוספות להובלה, אנא מלא את הפרטים הבאים

מאמרים נוספים בנושא הובלות

תכנון הובלת דירה
טיפים להובלה

כיצד לארוז לקראת המעבר

רבים מאיתנו מחליטים לעבור דירה מסיבות שונות ומגוונות. מצד אחד זוהי התחלה חדשה היכולה מאוד לרגש אותנו ומאידך התכנון עצמו של מעבר הדירה…

קרא עוד »
הובלות בעיר
הובלות בכל הארץ

מובילים בתל אביב

הובלות ברמת גן, בהשוואה להובלות בתל אביב, הן ממש משחק ילדים. תל אביב ידועה במספר בעיות עיקריות אשר מקשות על המובילים. אחת המשמעותיות שבהן היא בעיית החנייה…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ