קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלה קטנה של דירת סטודיו

דירות סטודיו הן בדרך כלל דירות קטנות ולכן אינן מכילות ציוד רב. זו הסיבה שפרק הזמן שנדרש כדי להעביר את מלוא הציוד מהסטודיו הנוכחי לדירת הסטודיו החדשה, הוא קצר יחסית.

חברת הובלות

כדאי לבחור מתוך אתר האינטרנט חברת הובלות איכותית אשר מנוסה בהובלת דירות קטנות ולתאם איתה את מועד ההובלה באמצעות משאית קטנה.

יום או יומיים לפני המועד המתוכנן, הלקוחות אורזים את התכולה, הם עוטפים את כלי האוכל כמו צלחות וכוסות בנפרד, כדי למנוע שברים של מוצרי זכוכית או קרמיקה. הכלים מונחים בארגזים מעץ כדי להגן על הציוד ועליהם יש לרשום שביר. זאת כדי שהעובדים יניחו את הארגזים הללו במקום ייחודי על גבי המשאית.

בנוסף לכך הם אורזים בארגזי קרטון את הפריטים הרגילים כמו בגדים של כל אחד מבני הבית, מצעים, מגבות, ספרים וכו’ ומדביקים על כל אחד מהם מדבקות, כדי לדעת איזו תכולה קיימת בו ולאיזה חדר הוא מיועד בדירה החדשה. מכינים את כל הארגזים זה על גבי זה כך שיהיה נוח להעביר אותם בזה אחר זה למשאית.

חפצי אמנות וחפצי נוי מיוחדים, אורזים בנפרד ובאופן מוקפד, כך שכל הפינות יהיו מכוסות בניילון נצמד או בניילון בועות כדי ליצור מעטפת שלמה.

יום העברת הדירה

העובדים המנוסים אורזים את הפריטים הגדולים כמו טלוויזיה, מחשבים ומכונת כביסה ומעלים אותם בזה אחר זה למשאית, עד העמסת כל הפריטים.

בהגעה ליעד, העובדים מעבירים את כל הארגזים לתוך הדירה, מוצרי החשמל העדינים, מיטה זוגית, ריהוט לסלון, תמונות וכל מוצר נוסף.

מכיוון שמדובר בהיקף מינורי של חפצים, העבודה מסתיימת במהירות וללקוחות נותר להניח את כל אחד מהחפצים במקומו, לפרוק את הארגזים במיקומים השונים וליהנות מביתם החדש.

צוות המובילים המיומן שלנו, ישמח לסייע לכם ולהעביר את הציוד במלוא האחריות מדירת הסטודיו למקום המגורים החדש שלכם.

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

בלוג הובלות

הובלה עם אריזה

אחד השיקולים העיקריים שגרמו לי להמשיך ולגור בדירות שכבר מזמן רציתי לעזוב היה המחשבה על מעבר הדירה. התייאשתי מראש מעצם המחשבה על כך שאצטרך…

קרא עוד »
מבצעים בהובלות
בלוג הובלות

מבצעים בהובלות

כצרכנים ישראלים אנחנו אוהבים לקבל את המחירים הטובים ביותר עבור המוצרים והשירותים שאנו קונים. כמו בכל תחום אחר, גם בשוק של פורטל הובלות…

קרא עוד »
שלב האריזה
בלוג הובלות

הובלות ארזת לבד

מעבר דירה יכול להיות עסק מסובך, הדורש יכולות ארגון גבוהות, זמן מאמץ וכסף רב. אין זה מקרי כי רבים מאתנו נרתעים…

קרא עוד »
טיפים להובלה

אחסנת ציוד

אחסנת ציוד אחסון ואחסנת ציוד זוהי אולי המשימה המורכבת ביותר שצריכה להתמודד איתה משפחה, אשר טסה לשליחות מעבר לים, או מתעכבת עם כניסתה לביתה החדש,

קרא עוד »
הובלות קונטיינרים
הובלות מיוחדות

הובלות קונטיינרים ומכולות

תחום הובלות קונטיינרים ומכולות הוא תחום שתופס תאוצה בשנים האחרונות ומרבים להשתמש בו להובלת מטענים בתוך המדינה, או בין מדינות. הובלת מכולה מתבצעת…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ