קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

הובלה אחראית של בית פרטי

בתים פרטיים כמו וילות או קוטג’ים הם במקרים רבים גדולים הרבה יותר מאשר דירות נורמטיביות ולכן יש היערכות מיוחדת לקראת השינוי של מקום המגורים.

הובלת בית פרטי

ההובלות של בתים פרטיים מתחלקות לכמה סוגים:
• מעבר מבית פרטי לבית פרטי בגודל זהה פחות או יותר.
• מעבר מבית פרטי לדירה קטנה, דבר שקורה בדרך כלל אצל אנשים מבוגרים המעוניינים בשטח קטן יותר ובדירה מודרנית או במעבר לדיור מוגן.
• מעבר מבית פרטי לבית פרטי בשטח הרבה יותר גדול.

בכל אחת מהאופציות ההיערכות היא שונה ולכן יש להיות מוכנים לכך מראש.

מעבר דירה מבית פרטי

כשמדובר במעבר לבית בגודל זהה, בני הבית מבצעים מיון של החפצים ומחליטים אילו פריטים יועברו לבית החדש, מה מהם ייזרק, יימכר או יועבר לתרומה.
הם מחליטים אם לארוז בעצמם לאחר הליך הסינון או שהם נעזרים בשירותי אריזה של צוותים מקצועיים המגיעים לבית הלקוחות עם כל הציוד המקצועי, כמו מלאי של ארגזי עץ, קרטונים חזקים, חומרי אריזה, יריעות של ניילון נצמד, ניילון בועות ועוד.

בני זוג מבוגרים אשר מחליטים לעבור מהבית שבו גרו שנים רבות וגידלו בו את הילדים שכבר יצאו מהקן, עוברים בדרך כלל לדירה הרבה יותר קטנה ולכן הם צריכים לצמצם באופן ניכר את כמות התכולה המועברת לבית החדש. כאן מתבצעת עבודת מיון מהותית, לעיתים בעזרתם של הילדים כדי למסור חלק מהציוד לנזקקים, לזרוק פריטים שכבר אינם שמישים ובסופו של דבר להגיע לכמות של מוצרים התואמת את המרחב בדירה החדשה.

במקרים רבים, בני זוג מבוגרים יוצאים מבית פרטי לדיור מוגן ובמקרים הללו כמות הפריטים היא מינורית ומדובר רק בציוד אישי כמו בגדים, מעט כלי אוכל ולכן מספיקה לכך משאית קטנה.
מעבר לבית גדול יותר מעבר לבית פרטי גדול יותר מצריך לעיתים שתי משאיות כיוון שמדובר לא רק בציוד הקיים המועבר לבית החדש, אלא במקרים רבים בחודשים שלפני המעבר, רוכשת המשפחה פריטים רבים שנשמרים עד הכניסה לבית החדש כמו ריהוט, כלי אוכל חדשים ועוד. לכן כמות הציוד היא גדולה באופן מיוחד ואנשי חברת ההובלות שמגיעים מבעוד מועד, מעריכים את הנפח ובהתאם לכך שולחים משאית גדולה או שתי משאיות לביצוע מעבר זה.

הדבר החשוב ביותר בנושא מעבר הדירה הוא לבצע תהליך זה באמצעות חברת הובלות אמינה ובעלת מוניטין שתבצע את ההובלה במועד שנקבע ובאופן אחראי מתחילתו ועד סופו ובשביל זה אנחנו כאן לשירותכם

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

ארגזים להובלה
בלוג הובלות

השכרת ארגזים להובלה

בכל הובלת דירה אנו נדרשים לארוז את הציוד והתכולה בארגזים אשר לרוב מסופקים לנו על ידי חברת הובלה ובמקרים מסויימים גם עולים לנו כסף…

קרא עוד »
הובלה
טיפים להובלה

הובלה

הובלה כיום ישנן חברות הובלה רבות בשוק, אשר מציעות מגוון רחב של שירותים ללקוחות בטווח מחירים שונה בין הובלה אחת לאחרת. אך אנו בתור צרכנים,

קרא עוד »
ביטוח הובלה
בלוג הובלות

ביטוח הובלות

בשעה טובה אתם עוברים דירה, אבל ההתרגשות של המעבר מופרת על ידי כל ההכנות המתישות הקודמות למעבר עצמו וכוללות את האריזה…

קרא עוד »
הובלות עסק של מקצוענים
בלוג הובלות

הובלות למקצוענים בלבד

תחום ההובלות הוא עניין למקצוענים, על אף שלעיתים אנו נוטים לחשוב כי בכדי להוביל ציוד ממקום מסוים למקום אחר, די בשני בריונים שיעשו…

קרא עוד »
שלב האריזה
בלוג הובלות

הובלות ארזת לבד

מעבר דירה יכול להיות עסק מסובך, הדורש יכולות ארגון גבוהות, זמן מאמץ וכסף רב. אין זה מקרי כי רבים מאתנו נרתעים…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ