קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

בחירת מובילים מומלצים להעברה מוצלחת

כל לקוח מעניק מחשבה וחשיבות רבה לבחירת מובילים שיעבירו את תכולת ביתו או תכולת משרדו ממקום למקום. קיימים כמה כללי ברזל שאם הם קיימים, הרי שמדובר במובילים מומלצים כמו לדוגמה:

• חברה שפעילה שנים רבות ובעלת תדמית ומוניטין גבוהים.
• חברה המעניקה שירות איכותי ללקוחותיה.
• חברה שעובדיה מעניקים יחס אדיב ללקוחות.
• זמינות גבוהה יחסית של משאיות החברה לשירותם של הלקוחות.
• הגעת נציג של החברה לביתו של הלקוח כמה ימים טרם ההעברה בפועל, כדי לאמוד את כמות הציוד.
• סוגרים מחיר וזהו מחיר פיקס, לעומת גורמים אחרים שמבקשים מחיר מופחת אך ביום ההעברה דורשים סכום הרבה יותר גבוה עקב ריבוי ציוד לכאורה.
• חברה שמפעילה ביטוח עבור תכולתן של הדירות המועברות מדי יום.

שיטת העבודה של החברות המומלצות להובלה

החברות המובילות פיתחו עם השנים שיטות ונהלי עבודה ולכן הן פועלות בשונה מעסקים אחרים בתחום ההובלות שאינם מבצעים את הפעולות הנדרשות באופן רציף וסיסתמטי ולכן העבודה איתם עלולה להיגמר בתוצאה שהיא טובה פחות.
החברות המומלצות מתכננות כיאות את לוחות הזמנים של כל משאית ובמקסימום הם מבצעים שלש הובלות ביום. לעומת זאת החברות המסודרות פחות, מתאמות בין 6-5 הובלות ביום. במקרים רבים העובדים לא מצליחים לסיים את כל המטלות ביום אחד, עקב הלחץ של העבודה, העובדים מבצעים את עבודתם במהירות כדי להספיק לפרויקט הבא ולכן הם לא תמיד מבצעים את העבודה במלוא האחריות ולא אחת הם גם גורמים גם לנזקים עקב חוסר תשומת הלב.

המלצות על חברות הובלה

לאור אי הסדר ששורר לעיתים בענף ההובלות, ההמלצה היא לעבוד עם חברת הובלות שקיבלתם עליה המלצה מחברים או מקרובי משפחה שאתם סומכים עליהם. אם המכרים היו מרוצים מכל התהליך, קיימת סבירות גבוהה שגם אתם תיהנו משירות בטיב מעולה, שיובילו לכך שזו תהיה הובלה מוצלחת ותוך פרק זמן קצר .
היצע נרחב של חברות הובלה
קיימות חברות רבות אשר עוסקות בהובלה אך יש הבדלים רבים בין שיטות העבודה שלהן. לכן יש לשים לב לאתרי האינטרנט ולפורומים בנושא זה.

מלא את הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר

טיפים להובלה

הובלה רילוקיישין

הובלה – רילוקיישין מעבר לחו”ל מצריך הכנה מוקדמת ובדיקה מראש של החברות השונות. בניגוד להובלה יבשתית, כאשר מדובר על תהליך של רילוקיישן לחו”ל עלויות המעבר

קרא עוד »
יום ההובלה, לא נגמר
טיפים להובלה

סידורים למעבר דירה

חודשיים עברו מאז עברתי לדירה חדשה. חודשיים תמימים ורשימת המטלות עדיין לא הסתיימה. גופי התאורה עוד לא נתלו, המדפים עוד לא נצבעו..

קרא עוד »
הובלה דחופה
הובלות בחגים ובזמנים מיוחדים

הובלה דחופה

החשש העיקרי של כל אחד מאיתנו כאשר הוא מתאם חברת הובלות, זה שצוות המובילים יחליטו להתפתיע ולא יופיע ביום המעבר. בתחילה אנו עוד…

קרא עוד »
מדריך ההובלת המלא
בלוג הובלות

הובלות – המדריך המלא

עומדים לפני העברת דירה? האם גם אתם חשבתם שהובלת דירה היא עניין פשוט ושאין צורך במובילים מקצועיים או חברת הובלות אשר מתמחה בעניין זה…

קרא עוד »

050-3883852

פורטל הובלות, הינו הפורטל הוותיק ביותר בארץ.

הפורטל נפתח בכדי לסייע לגולשים למצוא מובילים אמינים, להשוות מחירים ולחסוך כסף וזמן יקר.

תפריט נגישות

פתח וואטסאפ
צריך הובלה? לחץ כדי לדבר עם נציג
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות משמעותיות, דבר איתנו בוואטסאטפ