קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

איך לבחור מוביל

בחירת מוביל בעת מעבר דירה הינה החלטה שעשויה לקבוע האם תיהנו ממעבר דירה נעים וקל או תסבלו ממעבר דירה ארוך ומייגע.

איכותו של המוביל ואמינותו היא שתקבע האם תלגמו קפה או תאספו רסיסי שברים בסיום הובלת דירה שלכם.

לפיכך מומלץ להקדיש מעט זמן לבחירת המוביל, הקפדה על מס' נקודות לפני מועד ההובלה עשויה למנוע אי נעימויות בעת המעבר או אחריו.

להן מס' טיפים ועצות לבחירת מוביל ולמעבר דירה קל ומהיר:

בקשו המלצות מחברים או מכרים – אחד הקשיים בבחירת מוביל הוא הקושי להעריך את איכות העבודה ואמינותו של המוביל.

למעשה נראה שהדרך הטובה ביותר להעריך זאת היא להתנסות בפועל בשירותיו של אותו מוביל, לכן מומלץ לבדוק האם מי ממכריכם השתמש לאחרונה בשירות זה. 

מומלץ לפנות למוביל שזכה בהמלצות מכרים עליהם אתם סומכים, במידה ואף אחד ממכרכם לא השתמש בשרותיו של מוביל כלשהו כדאי להתייחס להמלצות המוביל הרשומות באתר.

עיבדו רק עם מובילים מומלצים מאתר hovala.com

* רצוי לעבוד רק עם מובילים מומלצים אשר יתנו לכם אחריות מלאה על התכולה.

סוג החברה – נכון כי לרוב נראה שחברת הובלות גדולה יותר תתן שירות טוב ותהיה בעלת מוניטין גדול יותר מחברה קטנה או מוביל בודד, דבר שבד"כ יבוא לידי ביטוי במחיר ההובלה שכנראה יהיה משתלם בסופו של יום.

אך יחד עם זאת, לחברה קטנה יכול להיות מוניטין טוב לא פחות ושירות אישי ואדיב מעצם היותה חברה קטנה יותר ולפיכך מומלץ לבדוק גם את החברות הקטנות כשמזמינים הובלה ובעיקר לקבל המלצות מחברים שכבר עברו.

ביטוח – אם יש בידי המוביל ביטוח תכולה הדבר עשוי לספק מרגוע נפשי בעת המעבר במיוחד אם אחד החפצים נשבר או אבד, לכן מומלץ לוודא כי ברשות המוביל ביטוח תכולה.

הימנעו מהפתעות – בבקשכם הצעת מחיר פרטו את תכולת הדירה ובכלל זה- מס' ארגזים למעבר, רהיטים גדולים, ארונות, מוצרי חשמל ועוד. ככל שהצעת המחיר תבסס על מידע מדויק יותר כך תימנעו מהפתעות ולא תתבקשו לשלם יותר מהסכום עליו סיכמתם.

אל תתפתו למחירים זולים – בבואכם לקבלת הצעות מחיר מחברות הובלות שונות תשמעו מחירים רבים וטיעונים שונים, חשוב מאוד לדעת עם מי יש לעבוד וממי כדאי לכם להיזהר, כאשר חברת הובלה תציע לכם את המחיר הזול ביותר לאו דווקא תתן לכם את השירות הטוב ביותר ולא בהכרח תקנה לכם את הבטחון כי אתם נמצאים בידיים טובות.

עיבדו רק עם מובילים מומלצים

פערי מחירים – נכון שקיימים פערי מחירים גדולים במיוחד בין חברות הובלה שונות, אך כיום שוק ההובלות נחשב כשוק פרוץ במיוחד, והדבר גורם לקשיים רבים גם עבור הלקוח ולא תמיד יוצר תחרות חיובית. הסיבה היא שחברות הובלה רבות עובדות ללא רישיון מתאים וביטוחים נדרשים, לא מנהלות תיקי מס כחוק וגרוע מכך – מבטיחות דבר אחד בעוד שבשטח מספקות דבר שונה לחלוטין.

דבר זה בא לידי ביטוי בשינוי מחיר ההובלה ביום ההובלה, באי פריקת הציוד בעוד שהובטח לכם דבר שונה טרם ביצוע ההובלה ולעתים אף בסחיטה ואיומים כי אם לא תשלמו את המחיר המלא, הציוד שלכם לא יוחזר.

רשמו את פרטי השיחה- הכינו רשימה מסודרת של חברות הובלה אליהם התקשרתם. לאחר שסיכמתם עם חברה מסוימת מומלץ לרשום את שם הנציג ששוחח אתכם ופירוט הדברים שסוכמו בשיחה ובכלל זה מועד העברה.

השעה המדויקת וכמובן המחיר. אגב, לא מעט חברות שולחות הצעת מחיר כתובה בפקס, בקשו גם אתם הצעה כזו.

שמרו את פרטי המוביל – אם אתם מרוצים מהשירות שקיבלתם, שמרו את פרטי המוביל

אולי מי ממכרכם זקוק לשירותי הובלה בעצמו ?

בקשו מס' הצעות מחיר – רצוי לערוך סקר שוק ולבצע השוואת מחירים בין חברות הובלה ומספר מובילים, חשוב לשאול את החברות את אותם השאלות ולהציג את תכולת הדירה המלאה בשלמותה, כולל קומה, מרחק חניה, מיקום, האם יש מעלית ומספר הפריטים להובלה על-מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר מדוייקת ממובילים המתייחסת לאותם הדברים בדיוק.

שיהיה בהצלחה!

לקבלת הצעות מחיר נוספות מלא את טופס המכרז בדף הבית

מאמרים נוספים בנושא הובלות

טיפים

תהליך הובלת דירות

תהליך הובלת דירות החשש העיקרי הקיים אצל לקוחות אשר מבצעים הליך של הובלת דירה הוא החפצים עצמם, הפחד שמא יעלה בגורלם להיסדק להישבר או אף

קרא עוד »
טיפים

איך לבחור מוביל

איך לבחור מוביל בחירת מוביל בעת מעבר דירה הינה החלטה שעשויה לקבוע האם תיהנו ממעבר דירה נעים וקל או תסבלו ממעבר דירה ארוך ומייגע. איכותו

קרא עוד »
טיפים

אחסנת ציוד

אחסנת ציוד אחסון ואחסנת ציוד זוהי אולי המשימה המורכבת ביותר שצריכה להתמודד איתה משפחה, אשר טסה לשליחות מעבר לים, או מתעכבת עם כניסתה לביתה החדש,

קרא עוד »
שינוי גודל גופנים
Open chat
צריך הובלה?
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות, לאן ההובלה?