אחסנת ציוד

אחסון ואחסנת ציוד זוהי אולי המשימה המורכבת ביותר שצריכה להתמודד איתה משפחה, אשר טסה לשליחות מעבר לים, או מתעכבת עם כניסתה לביתה החדש, אך מפנה דירה ישנה.

הציוד אותו צברנו ברבות השנים בעבודה קשה, חשוב לנו לאין שעור, ואין אנו רוצים שהוא ייהרס במשך שהותו במחסני חברת אחסון בה בחרנו, על כן בחירת חברת אחסון מקצועית אשר תדאג לשמור על הציוד אשר אנו מפקידים בידיה צריכה להתבצע בדקדקנות, תוך הקפדה על מספר כללים בסיסיים בעת בחירת חברת אחסון. 

שימו לב כי חברת האחסון לאו דווקא חייבת להיות חברת הובלות איתה ביצעתם את המעבר ופעמים רבות אפילו עדיף כי אלו יהיו חברות שונות.

כל מחסן אותו נבחר ישמש כבית עבור הציוד שלנו עד הרגע בו נפנה אותו בחזרה אל מעונינו ועל כן עלינו לוודא כי מדובר במאחסן איכותי העומד בסטנדרטים גבוהים ומתאים עבור אחסנת ציוד ותכולת הדירה שלנו, בין אם מדובר בדירות, משרדים או חפצים, חשוב לוודא כי מדובר בחברת אחסון מקצועית המספקת את שירותי האחסון הנדרשים.

מה עלינו לבצע בטרם אנו שוכרים מחסן ומה חשוב לבדוק

בחירת מחסן – דבר ראשון בהגיענו למסקנה כי עלינו לבצע אחסון, הוא לבחור מספר מחסנים אופציונאליים ולהגיע אליהם פיזית משום שאין כמראה עיניים.

זאת ניתן לעשות גם בעזרת חברת הובלה אשר מבצעת עבורנו את המעבר.

קיימים בעלי מחסנים רבים אשר מפרסמים תמונות להשכרת מחסנים ובהם מוצג המחסן, אך אין אנו יודעים בוודאות כי התמונה מייצגת את המחסן בו יאוחסן הציוד שלנו, כמו שאין אנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי זוהי לא תמונה ישנה ומאז הוא עבר תהפוכות או אפילו כי לא קיים קשר בין התמונה לבין לבין המקום בו נמצא הציוד בפועל…

ניקיון המחסן – דבר נוסף שיש לשים אליו לב הוא ניקיונו של המחסן והניקיון באזור. אם הבחנתם בכך שהמחסן נקי למשעי אך האזור מטונף, ניתן להסיק כי היה שם מישהו שניקה את המחסן במיוחד עבורכם אך לא בטוח כי החברה טורחת לבצע זאת באופן קבוע ולכן מומלץ שתיקחו בעירבון מוגבל את כל הקשור אל תחום הניקיון באותו מקום אחסון.

חברות אחסון מומלצות מקפידות על שירותי ניקיון תקינים במחסני החברה, שירותי הדברת מזיקים לצורך שמירת הציוד ומספקות לכם ביטוח עבור הציוד אשר אתם מפקידים בידם. הקפידו לדרוש דברים אלו שכן עדיף לעשות זאת בזמן.

תקנות בטיחות, אחריות ביטוח ומחירי אחסון

תקנות ובטיחות – בקשו מבעל המחסן בו תבצעו אחסון ואחסנת ציוד להראות לכם את תקנות כיבוי האש הנדרשות על פי חוק ובמקביל את רישיון העסק. אתם לבטח לא רוצים להסתכן ולהסתבך עם מחסן אשר אינו עומד בתקנים הנדרשים.

אחריות וביטוח האחסון – וודאו כי קיימת אחריות על הציוד אותו הינכם מאחסנים, האחריות מתבצעת על ידי הנפקת פוליסה אותה אתם יכולים לרכוש בעצמכם ללא קשר לבעל המחסן.

מחיר האחסון – המחיר אותו אמור לגבות מכם בעל המחסן, בעבור אחסון ואחסנת ציוד, יהיה מחושב על פי נפח, על כן, שאלו את בעל המחסן כמה הוא גובה בעבור כל קוב (יחידת נפח) ובהתאם תבחנו את אטרקטיביות המחיר אותו הציעו לכם העסקים השונים.

שימו לב כי אם לא הגעתם לבחון את המחסן, וקיבלתם הצעת מחיר כוללת, אתם עלולים להיות בבעיה ברגע בו תאחסנו את הציוד שכן אתם עלולים לגלות כי מדובר על מחסן קטן מדי ביחס לציוד אותו עליכם לאחסן. לכן, התעקשו לקבל הצעת מחיר בעבור קוב ולא הצעה כוללת אטרקטיבית ככל שתהיה.

הובלה ואחסנה – ברוב המקרים כאשר אנו נדרשים לשירותי אחסון, עלינו גם לקחת שירותי הובלה למחסני החברה, ישנם חברות אחסון אשר מספקות שירותי הובלה ואחסון הכלולים במחיר, כך שגם המחיר זול יותר ובמקביל ניתן כבר לשלם עבור הובלת ציוד לתום התקופה, למרות שדבר זה פחות מומלץ שכן לא תמיד ברור מתי תידרשו להובלה חזרה והאם תוכלו להשיג את עלות ההובלה במחיר טוב יותר בתום תקופת האחסון על ידי חברת הובלות או לקבל מספר הצעות מחיר דרך אתר hovala.com בעזרת הטופס הבא.

במידה ותרצה לקבל הצעות מחיר נוספות להובלה, אנא מלא את הפרטים הבאים

מאמרים נוספים בנושא הובלות

הובלה
טיפים

הובלה

הובלה כיום ישנן חברות הובלה רבות בשוק, אשר מציעות מגוון רחב של שירותים ללקוחות בטווח מחירים שונה בין הובלה אחת לאחרת. אך אנו בתור צרכנים,

קרא עוד »
טיפים

אחסון – שאלות נפוצות

אחסון – שאלות נפוצות בבואנו לבצע אחסון דירה, צצות שאלות כאלו או אחרות אשר לא תמיד אנו מוצאים את התשובה המדויקת ולעיתים אנו מעלים השערות

קרא עוד »
טיפים

הובלת דירה

הובלת דירה אתה צריך הובלת דירה ולא יודע מאיפה להתחיל? אמרו לך שמציאת חברת הובלות אמינה בדומה למציאת מוסך היא משימה כמעט בלתי אפשרית –

קרא עוד »
גלילה למעלה