קבל עד שלוש הצעות ממובילים תוך דקות, השווה וחסוך כסף

אחסנת ציוד

אחסון ואחסנת ציוד זוהי אולי המשימה המורכבת ביותר שצריכה להתמודד איתה משפחה, אשר טסה לשליחות מעבר לים, או מתעכבת עם כניסתה לביתה החדש, אך מפנה דירה ישנה.

הציוד אותו צברנו ברבות השנים בעבודה קשה, חשוב לנו לאין שעור, ואין אנו רוצים שהוא ייהרס במשך שהותו במחסני חברת אחסון בה בחרנו, על כן בחירת חברת אחסון מקצועית אשר תדאג לשמור על הציוד אשר אנו מפקידים בידיה צריכה להתבצע בדקדקנות, תוך הקפדה על מספר כללים בסיסיים בעת בחירת חברת אחסון. 

שימו לב כי חברת האחסון לאו דווקא חייבת להיות חברת הובלות איתה ביצעתם את המעבר ופעמים רבות אפילו עדיף כי אלו יהיו חברות שונות.

כל מחסן אותו נבחר ישמש כבית עבור הציוד שלנו עד הרגע בו נפנה אותו בחזרה אל מעונינו ועל כן עלינו לוודא כי מדובר במאחסן איכותי העומד בסטנדרטים גבוהים ומתאים עבור אחסנת ציוד ותכולת הדירה שלנו, בין אם מדובר בדירות, משרדים או חפצים, חשוב לוודא כי מדובר בחברת אחסון מקצועית המספקת את שירותי האחסון הנדרשים.

מה עלינו לבצע בטרם אנו שוכרים מחסן ומה חשוב לבדוק

בחירת מחסן – דבר ראשון בהגיענו למסקנה כי עלינו לבצע אחסון, הוא לבחור מספר מחסנים אופציונאליים ולהגיע אליהם פיזית משום שאין כמראה עיניים.

זאת ניתן לעשות גם בעזרת חברת הובלה אשר מבצעת עבורנו את המעבר.

קיימים בעלי מחסנים רבים אשר מפרסמים תמונות להשכרת מחסנים ובהם מוצג המחסן, אך אין אנו יודעים בוודאות כי התמונה מייצגת את המחסן בו יאוחסן הציוד שלנו, כמו שאין אנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי זוהי לא תמונה ישנה ומאז הוא עבר תהפוכות או אפילו כי לא קיים קשר בין התמונה לבין לבין המקום בו נמצא הציוד בפועל…

ניקיון המחסן – דבר נוסף שיש לשים אליו לב הוא ניקיונו של המחסן והניקיון באזור. אם הבחנתם בכך שהמחסן נקי למשעי אך האזור מטונף, ניתן להסיק כי היה שם מישהו שניקה את המחסן במיוחד עבורכם אך לא בטוח כי החברה טורחת לבצע זאת באופן קבוע ולכן מומלץ שתיקחו בעירבון מוגבל את כל הקשור אל תחום הניקיון באותו מקום אחסון.

חברות אחסון מומלצות מקפידות על שירותי ניקיון תקינים במחסני החברה, שירותי הדברת מזיקים לצורך שמירת הציוד ומספקות לכם ביטוח עבור הציוד אשר אתם מפקידים בידם. הקפידו לדרוש דברים אלו שכן עדיף לעשות זאת בזמן.

תקנות בטיחות, אחריות ביטוח ומחירי אחסון

תקנות ובטיחות – בקשו מבעל המחסן בו תבצעו אחסון ואחסנת ציוד להראות לכם את תקנות כיבוי האש הנדרשות על פי חוק ובמקביל את רישיון העסק. אתם לבטח לא רוצים להסתכן ולהסתבך עם מחסן אשר אינו עומד בתקנים הנדרשים.

אחריות וביטוח האחסון – וודאו כי קיימת אחריות על הציוד אותו הינכם מאחסנים, האחריות מתבצעת על ידי הנפקת פוליסה אותה אתם יכולים לרכוש בעצמכם ללא קשר לבעל המחסן.

מחיר האחסון – המחיר אותו אמור לגבות מכם בעל המחסן, בעבור אחסון ואחסנת ציוד, יהיה מחושב על פי נפח, על כן, שאלו את בעל המחסן כמה הוא גובה בעבור כל קוב (יחידת נפח) ובהתאם תבחנו את אטרקטיביות המחיר אותו הציעו לכם העסקים השונים.

שימו לב כי אם לא הגעתם לבחון את המחסן, וקיבלתם הצעת מחיר כוללת, אתם עלולים להיות בבעיה ברגע בו תאחסנו את הציוד שכן אתם עלולים לגלות כי מדובר על מחסן קטן מדי ביחס לציוד אותו עליכם לאחסן. לכן, התעקשו לקבל הצעת מחיר בעבור קוב ולא הצעה כוללת אטרקטיבית ככל שתהיה.

הובלה ואחסנה – ברוב המקרים כאשר אנו נדרשים לשירותי אחסון, עלינו גם לקחת שירותי הובלה למחסני החברה, ישנם חברות אחסון אשר מספקות שירותי הובלה ואחסון הכלולים במחיר, כך שגם המחיר זול יותר ובמקביל ניתן כבר לשלם עבור הובלת ציוד לתום התקופה, למרות שדבר זה פחות מומלץ שכן לא תמיד ברור מתי תידרשו להובלה חזרה והאם תוכלו להשיג את עלות ההובלה במחיר טוב יותר בתום תקופת האחסון על ידי חברת הובלות או לקבל מספר הצעות מחיר דרך אתר hovala.com בעזרת הטופס הבא.

לקבלת הצעות מחיר נוספות מלא את טופס המכרז בדף הבית

מאמרים נוספים בנושא הובלות

טיפים

הובלות – עסקה טובה

הובלות – עסקה טובה העברת דירה היא תהליך מרגש, תוצאה של החלטות קשות ואמיצות, המכיל בתוכו אתגרים חדשים רבים. שאלה נפוצה בקרב משפחות העומדות בפני

קרא עוד »
טיפים

שילוח הובלות

שילוח הובלות להבדיל משנים קודמות, כיום ניתן להעביר ציוד למדינות מעבר לים ללא כל בעיה על ידי שילוח הובלות אווירי, ימי ואף דרך היבשה. לכל

קרא עוד »
טיפים

הובלת מנוף

הובלת מנוף הובלה בעזרת מנוף היא אחת הדרכים היעילות ביותר להעברת החפצים כבדים, או חפצים אשר אינם יכולים להיכנס דרך הפתח של הדלת. שינוע החפצים

קרא עוד »
שינוי גודל גופנים
Open chat
צריך הובלה?
בימים האלו יש למובילים שלנו מחירים תחרותיים והנחות, לאן ההובלה?