אחסון - שאלות נפוצות

בבואנו לבצע אחסון דירה, צצות שאלות כאלו או אחרות אשר לא תמיד אנו מוצאים את התשובה המדויקת ולעיתים אנו מעלים השערות מוטעות.

את התכולה ניתן לאחסן לתקופה קצרה ומוגדרת מראש, באותה המידה ניתן לבצע אחסון דירות לתקופת זמן ממושכת אשר אינה מוגבלת.

לרוב חברות אשר מספקות שרותי אחסון דירה, מאפשרות תקופה מינימאלית של חודש ימים אך ישנן חברות אחסון אשר מאפשרות אחסון דירה לתקופת זמן קצרה יותר.

הדרך הנוחה והמדויקת ביותר לחשב את המחיר אותו תשלמו בסוף תקופת האחסון, הוא חישוב על פי 'קוב', כאשר עבור כל קוב יידרש מחיר X ובהתאם לכמות התכולה אותה אתם מעוניינים לאחסן תעשה ההכפלה וכך למעשה תבחנו את עלות האחסון באופן מדויק

נכון לשכור שטח אחסון המתאים לכמות התכולה הקיימת ברשותך, אין סיבה שתשלמו מחיר גבוהה יותר עבור שטח אחסון גדול שאינו מנוצל.

בבואכם לשכור חברה אשר תאחסן את דירתכם, רצוי לפנות למספר חברות ולקבל מהם הצעות מחיר, סביר להניח שהמחירים יהיו שונים. מרגע זה יוטל עליכם לבצע את ההשוואה בין שלל החברות ולבחון את מידת האטרקטיביות. 

חברות אחסון דירות לרוב שולחות נציג מטעמם אל ביתכם על מנת לבחון את היקף התכולה לתת לכם הצעת מחיר מדוייקת ולהתאים עבורכם את שטח המחסן לו אתם זקוקים. הנציגים לרוב מנוסים בתחום והם אלו אשר ייעצו לכם בכל דבר ועניין.

בהחלט, מחסן אשר ממוקם רחוק ממקום מגוריך, מייקר את עלויות ההובלה וכן גוזל זמן לא מבוטל של נסיעות בעת הביקור בו. מחסן שמטרתו הוא  אחסון דירות הממוקם קרוב למקום מגוריכם, מאפשר נגישות נוחה קלה ומהירה, המייעלת את תהליך אחסון הדירה.

הדרך הפשוטה והבטוחה ביותר היא לקבל המלצות ממכרים אשר השתמשו בעבר בשרותי אחסון דירות אצל חברת אחסון.
במידה ואין בסביבתכם אנשים אשר השתמשו בשרותי אחסון דירות או משרדים, ניתן לקבל הצעת מחיר ממספר חברות אחסון ולבדוק המלצות גולשים על חברות אחסון באתר הובלות בישרא

במידה ובמהלך אחסון הדירה פונים אליכם בבקשה לתשלום נוסף, אל תמהרו להכניס את היד לכיס.

לפני הכול בררו את הסיבה לתוספת במחיר, באם הסיבה לא מוצדקת אל תשלמו, אם בכל זאת החברה מסרבת לחזור למחיר המקורי אתם רשאים לפנות לרשות להגנת הצרכן.

במידה והגעתם לחברה דרך אתר hovala.com, אתם רשאים לפנות אלינו דרך טופס יצירת קשר ואנו ננסה לעזור ולהגיע לפתרון בנושא.
על כל מקרה, חשוב מאוד לעגן את כל הסעיפים תחת חוזה אחסון טרם קבלת שרותי האחסון ובכך להימנע כאבי ראש מיותרים ואי הבנות בין הצדדים.

מרבית חברות האחסון אינם מספקות שירותי הובלה ועובדות עם מובילים חיצוניים אשר מבצעים שירותי הובלות, דבר אשר יכול בהחלט לייקר את העלות הכוללת של הובלת דירה שתקבלו.

לכן מומלץ לבדוק טרם סגירת העסקה כי חברת אחסון איתה אתם מדברים מבצעת גם שירותי הובלת דירות כקבלן עצמי שאינו תלוי בחברת הובלות חיצונית.

חשוב לזכור כי כאשר מבצעים אחסון ישנו גם תשלום לטווח הרחוק יותר, כאשר מוציאים את הציוד מהמחסן ומחזירים אותו ליעדו. המשמעות של הדבר היא שעל כל אחסון דירה או משרד קיימות שתי הובלות: הלוך – חזור. לכן מומלץ מראש לעבוד עם חברת אחסון דירות ומשרדים אשר מספקת שירותי הובלה ואפילו מומלץ לציין זאת בהסכם.

לקבלת הצעות מחיר נוספות מלא את טופס המכרז בדף הבית

מאמרים נוספים בנושא הובלות

טיפים

שילוח אווירי

שילוח אווירי שילוח אווירי, נשמע לכאורה הליך מאיים, אך הבחירה בחברה נכונה ואמינה אשר מבצעת שילוח בינלאומי הופכת את האיום להליך פשוט, יעיל ומהיר.השילוח האווירי

קרא עוד »
טיפים

טיפים בהובלות

טיפים בהובלות חברות הובלה – בדיקה מקיפה שוק חברות ההובלה הוא שוק פרוץ, מציאת חברה המתאימה לכם, יכולה להיות חיפוש ארוך ומייגע באם אתם לא

קרא עוד »
חברות הובלה

הובלות סקר שוק

הובלות סקר שוק כיצד בוחרים חברת הובלות? אם אתם עומדים לפני מעבר דירה, אחת ההחלטות החשובות לתהליך המעבר הוא, את שירותיה של איזו חברת הובלות

קרא עוד »
גלילה למעלה